Pożyczka Wiadomości branżowe

Zysk co miesiąc w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy uatrakcyjnia ofertę produktów oszczędnościowych. W maju w ofercie pojawiła się lokata z systematyczną wypłatą odsetek i oprocentowaniem 7% w skali roku ? Zysk co miesiąc.

Lokata Zysk Co Miesiąc zakładana jest na okres dwóch lat. Jej oprocentowanie jest stałe i wynosi 7% w skali roku. Klienci co miesiąc otrzymują naliczone odsetki bezpośrednio na swoje konto. Minimalna kwota wystarczająca do założenia lokaty to już 500 zł. Lokata jest doskonałą alternatywą dla osób, które oczekują od tradycyjnych form oszczędzania innych możliwości niż te, które daje zwykłe konto oszczędnościowe lub standardowa lokata terminowa.

? Jest to nowość w naszej ofercie i jesteśmy przekonani, że spotka się z dużym zainteresowaniem u naszych dotychczasowych i przyszłych Klientów. Lokata zapewnia atrakcyjne oprocentowanie, wyższe niż oferowane na rynku , a także niezwykle korzystną formę  comiesięcznej wypłaty odsetek, która  może stanowić wsparcie np. domowego budżetu ? mówi Karolina Stefanowicz, Zastępca Dyrektora w Departamencie Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

Lokatę Zysk Co Miesiąc można założyć w Placówkach Banku oraz Poczty, przez Internet lub za pośrednictwem Infolinii. Bank Pocztowy oferuje Klientom indywidualnym zdywersyfikowane metody oszczędzania:

  • Pocztowe Konto Oszczędnościowe oprocentowane do 6,00%
  • Lokatę z systematyczną wypłatą odsetek ? Zysk co miesiąc,
  • Standardowe lokaty terminowe.

Wszystkie szczegóły oferty Banku Pocztowego można znaleźć na stronie internetowej ? www.pocztowy.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #infoscan akcje   #infoscan akcje forum   #infoscan akcjonariat   #infoscan arkusz zlecen   #infoscan bankier   #infoscan biznesradar   #infoscan forum   #infoscan interia   #infoscan movie games   #infoscan stockwatch   #infoscan stooq