Pożyczka Wiadomości branżowe

Znamy kolarskich Mistrzów polskiej bankowości 2012

Tegoroczne Kolarskie Mistrzostwa Polski Bankowców pod patronatem Związku Banków Polskich odbyły się  w  ramach maratonu szosowego Dobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton. Bank BGŻ  był sponsorem tego wydarzenia. Specjalnym

Tegoroczne Kolarskie Mistrzostwa Polski Bankowców pod patronatem Związku Banków Polskich odbyły się  w  ramach maratonu szosowego Dobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton. Bank BGŻ  był sponsorem tego wydarzenia.

Specjalnym gościem imprezy był Ryszard Szurkowski, 4-krotny zwycięzca Wyścigu Pokoju, ambasador Tour de Pologne Amatorów.  I to z jego rąk zwycięskie trofea odebrali Dorota Curyło i Michał Kwiatkowski, oboje z TEAM PKO BP. Serdecznie gratulujemy!
Tegoroczna rywalizacja odbyła się w ekstremalnych warunkach pogodowych. Oprócz bankowców na starcie stanęło  blisko 220 uczestników. Już na pierwszych metrach stromego podjazdu na Równicę rozpoczęła się ostra walka. Uczesnicy mieli do pokonania dystans o długości 100 km.

W trudnych warunkach pogodowych zwycięzcami maratonu zostali wszyscy, którzy pokonali całą trasę i dotarli do mety. Bankowców zapraszamy do rywalizacji za rok, ale już teraz warto szlifować formę. Coraz więcej mamy w Polsce świetnie zorganizowanych imprez rowerowych dla początkujących i zaawansowanych. Zainteresowanych zapraszamy na największy fan page rowerowy w Polsce Kocham rower http://www.facebook.com/kocham.swoj.rower

 

 

 

A to już wiesz?  XXIV subskrypcja Lokaty Inwestycyjnej w Banku BGŻ

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy