Pożyczka Wiadomości branżowe

Zmiany w ofercie dla przedsiębiorców Banku Pocztowego

4 maja br. zmieniły się parametry produktów dla mikroprzedsiębiorców oferowanych przez Bank Pocztowy. Zwiększeniu uległo m.in. oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego do 5%.Oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego

4 maja br. zmieniły się parametry produktów dla mikroprzedsiębiorców oferowanych przez Bank Pocztowy. Zwiększeniu uległo m.in. oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego do 5%.

Oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego wynosiło do tej pory 4% w skali roku. W maju urosło ono do 5%. Konto to jest prowadzone bezpłatnie. Klient ma do dyspozycji w miesiącu trzy bezpłatne możliwości wypłaty środków ? jedną w formie wypłaty bezpośredniej, jednego przelewu wewnętrznego i jednego przelewu zewnętrznego.

Nie są to jedyne zmiany w ofercie Banku Pocztowego. W ramach Pocztowego Konta Firmowego zmianie uległy opłaty za przelewy internetowe. Od 4 maja wszystkie przelewy dokonywane przez Internet są bezpłatne. Do tej pory Bank nie pobierał opłat za przelewy internetowe wewnętrzne oraz przelewy internetowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędów Skarbowych.

Kolejna zmiana dotyczy wypłat przy użyciu karty Visa Biznes Electron. W ramach uatrakcyjnienia oferty, Bank proponuje bezpłatne wypłaty bez limitu ich liczby. Wcześniej, przedsiębiorcy w ramach limitu dysponowali 3 bezpłatnymi wypłatami w miesiącu z dowolnych bankomatów.

? Zdecydowaliśmy się na kompleksowe uatrakcyjnienie naszej oferty dla Mikroprzedsiębiorców. Z jednej strony zmniejszyliśmy faktyczne koszty związane z szerokim korzystaniem z Pocztowego Konta Firmowego, a z drugiej, dzięki powiększeniu oprocentowania środków w Firmowym Koncie Oszczędnościowym chcemy skłonić przedsiębiorców do oszczędzania ? mówi Sebastian Sobieraj, koordynator ds. Mikroprzedsiębiorstw Banku Pocztowego.

Bank Pocztowy oferuje mikroprzedsiębiorcom:

? Rachunek bieżący ? Pocztowe Konto Firmowe,
? Rachunek oszczędnościowy ? Firmowe Konto Oszczędnościowe,
? Limit debetowy w Pocztowym Koncie Firmowym, kredyt w koncie oraz pożyczkę hipoteczną,
? Internetowe lokaty terminowe i lokaty terminowe.

Pełna oferta produktów dla mikroprzedsiębiorców znajduje się na dedykowanej stronie - http://www.pocztowy.pl/mikro/.

A to już wiesz?  Udogodnienia bankowe dla osób niewidomych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy