Pożyczka Wiadomości branżowe

Zmiana oprocentowania Nowego Konta Oszczędnościowego

Od poniedziałku, 12 grudnia br. oprocentowanie NKO w Banku Pocztowym wynosi 3%.Zmiana oferty dotyczy jedynie skorygowania oprocentowania. Do tej pory wynosiło ono 4% bez względu na kwotę. Otwarcie, jak i prowadzenie Nowego Konta

Od poniedziałku, 12 grudnia br. oprocentowanie NKO w Banku Pocztowym wynosi 3%.

Zmiana oferty dotyczy jedynie skorygowania oprocentowania. Do tej pory wynosiło ono 4% bez względu na kwotę. Otwarcie, jak i prowadzenie Nowego Konta Oszczędnościowego jest bezpłatne.

Jego zaletą jest m.in. bezpłatny dostęp do platformy internetowej Pocztowy24. Klienci mogą skorzystać z dostarczenia gotówki pod wskazany przez właściciela konta adres. W ramach konta Klient otrzymuje możliwość trzech bezpłatnych wypłat w miesiącu – jedna wypłata gotówki, jeden przelew wewnętrzny i jeden przelew zewnętrzny.

Bank Pocztowy oferuje również możliwość bezpłatnego sprawdzenia salda konta, poprzez usługę  bezpłatnego pakietu SMS. Liczba wiadomości w pakiecie wynosi 20 na miesiąc.

Zmiana oprocentowania nie dotyczy Firmowego Konta Oszczędnościowego. Jego oprocentowanie pozostało na poziomie 4%.

NKO można założyć w placówce Banku, w Urzędzie Pocztowym, lub za pośrednictwem Infolinii, oraz przez Internet. Wypełniony formularz umowy można również przekazać listonoszowi. Jedynym dokumentem wymaganym przy zakładaniu Konta jest dowód osobisty.

A to już wiesz?  Autoryzacja transakcji kodem SMS w Banku BGŻ

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy