Pożyczka Wiadomości branżowe

Wyróżnione Konto Oszczędnościowe Banku Pocztowego dla mikroprzedsiębiorców

Firmowe Konto Oszczędnościowe Banku Pocztowego zostało uznane w listopadzie za jedną z najlepszych ofert na rynku. Celem rankingu było zaprezentowanie najlepszych kont oszczędnościowych dla mikroprzedsiębiorców. Firmowe Konto

Firmowe Konto Oszczędnościowe Banku Pocztowego zostało uznane w listopadzie za jedną z najlepszych ofert na rynku.

Celem rankingu było zaprezentowanie najlepszych kont oszczędnościowych dla mikroprzedsiębiorców. Firmowe Konto Oszczędnościowe oferowane przez Bank Pocztowy zostało wyróżnione jako jedna z czterech najlepszych ofert na rynku. Oprocentowanie tego konta wynosi 4,00%. Zestawienie przygotowane zostało przez ekspertów serwisu Tax Care.

Firmowe Konto Oszczędnościowe Banku Pocztowego jest otwierane i prowadzone bez opłat. Jego zaletą jest m.in. bezpłatny dostęp do platformy internetowej Pocztowy24, jak również możliwość dostarczenia gotówki pod wskazany przez właściciela konta adres.

W ramach konta Klient otrzymuje możliwość trzech bezpłatnych wypłat w miesiącu – gotówkowej w oddziale Banku lub placówce pocztowej, jednego przelewu wewnętrznego i jednego przelewu zewnętrznego. 

Jest to kolejne wyróżnienie dla oferty Banku Pocztowego adresowanej do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. W październikowym rankingu Tax Care lokaty dla przedsiębiorców zajęły czołowe miejsca – lokata 6M wygrała wśród lokat półrocznych, natomiast lokata 1M zajęła drugie miejsce w swojej grupie. 

Firmowe Konto oszczędnościowe można założyć w Oddziale Banku Pocztowego, przez telefon oraz przez Internet. Od początku grudnia Klienci będą mogli założyć Firmowe Konto Oszczędnościowe w placówkach Poczty Polskiej.  Pełna oferta dla mikrooprzedsiębiorców znajduje się na stronie poświęconej segmentowi - http://www.pocztowy.pl/mikro/

A to już wiesz?  TAURON konsoliduje zakupy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy