Pożyczka Wiadomości branżowe

Światowi Giganci powracają z Bankiem Pocztowym

Bank Pocztowy rozpoczął 1 lutego br. III subskrypcję produktu strukturyzowanego w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie ?Światowi Giganci? - wzbogaconego  o  3-miesięczną Lokatę Gigant II.

Obecna subskrypcja produktu potrwa do końca marca br. i stwarza Klientom możliwość zainwestowania środków w dwa produkty:

? Produkt strukturyzowany ? Światowi Giganci,
oraz:
? Atrakcyjnie oprocentowaną Lokatę Gigant II.

Oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej Gigant II wynosi 7% - na taki zysk mogą liczyć Klienci, którzy zdecydują się również na produkt strukturyzowany. Po okresie zapadalności lokata może zostać odnowiona na standardowych warunkach ? z oprocentowaniem 4% w skali roku.

Wysokość środków zainwestowanych w Lokatę Gigant II nie może być wyższa niż w produkt strukturyzowany. Klient nie ma jednak obowiązku skorzystania z promocyjnej lokaty.

? Połączenie dwóch produktów jest sprawdzonym rozwiązaniem. Z jednej strony Klient może liczyć na wysoki zysk ? dochodzący nawet do 20% w skali dwóch lat, w zależności od wyników spółek. Lokata gwarantuje z kolei atrakcyjna stawkę procentową w krótkim terminie. Tak, jak w wypadku poprzednich subskrypcji gwarantujemy Klientowi zysk na poziomie 4% za cały okres trwania inwestycji (2 lata), bez względu na wyniki spółek ? mówi Karolina Szymańska, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

Światowy Giganci zostali  stworzeni przy współpracy z Open Life TU Życie S.A. Adresatami są osoby, które szukają możliwości osiągnięcia wyższego zysku w porównaniu ze standardową lokatą.

Okres ubezpieczenia trwa 2 lata. Do naliczania potencjalnego zysku wykorzystany zostaje koszyk 20 globalnych marek (m.in. Apple, Toyota, Samsung). Minimalna kwota wystarczająca do rozpoczęcia inwestycji wynosi 3 tys. zł. Bank gwarantuje oprocentowanie na poziomie 4% za cały okres trwania inwestycji.

Potencjalny zysk naliczany jest codziennie. Jego maksymalna wysokość po dwóch latach może wynieść 20%. Na stronie Banku została umieszczono komunikat o sposobie naliczania potencjalnego zysku wraz z odpowiednimi linkami do notowań poszczególnych spółek.

Z produktu można skorzystać w sieci własnej Banku Pocztowego ? Placówkach, w tym w Mikrooddziałach.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy