Pożyczka Wiadomości branżowe

Świąteczny kiermasz charytatywny w Banku BGŻ

16 grudnia w Centrali Banku BGŻ, pod hasłem  „Możesz na Mnie Polegać  na Święta” odbył się świąteczny kiermasz dobroczynny. Pieniądze zebrane  ze sprzedaży  wigilijnych wypieków, świątecznych kartek, upominków i rękodzieła, trafiły do  wychowanków Fundacji SYNAPSIS i Ogniska Marymont.

Do wspólnej akcji zostały zaproszone organizacje, na co dzień wspierane przez Fundację BGŻ - Fundacja SYNAPSIS wraz z przedsiębiorstwem społecznym w Wilczej Górze oraz Ognisko Marymont, których podopieczni i wychowankowie przygotowali świąteczne upominki. Na jednym ze stoisk można było także kupić domowe ciasta przygotowane przez  pracowników Departamentu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

– Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że pracownicy Banku BGŻ mają wielkie serce, a za hasłem „Możesz na mnie polegać” idą konkretne działania i chęć pomocy potrzebującym. To właśnie dzięki takim inicjatywom i takim ludziom nasi podopieczni mogą uwierzyć, że ich praca ma wartość, dając nieoceniony zastrzyk pozytywnej energii –powiedziała Marta Dąbrowska z Ogniska Marymont.

 
Kiermasz świąteczny to miejsce, w którym  warto było przepłacić – dzięki hojności pracowników i zaangażowaniu sprzedających, udało się zebrać prawie 4000 zł dla Rodzinnego Domu Dziecka w Wesołej.  Ognisko Marymont i Fundacja SYNAPSIS ze sprzedaży wyprodukowanych przez siebie upominków pozyskały po 3000 zł. każda.
Więcej o Fundacji BGŻ: www.fundacja.bgz.pl
***
Powołana w 2006 roku. Fundacja BGŻ podejmuje działania wynikające z odpowiedzialności Banku BGŻ jako instytucji zaufania publicznego na rzecz rozwoju środowisk lokalnych. Realizuje ideę zaangażowania społecznego Banku poprzez inicjowanie programów edukacyjnych i ekologicznych, działania z zakresu pomocy społecznej, organizację akcji charytatywnych i umożliwianie pracownikom służenia pomocy społecznościom lokalnym.


 

Similar Posts