Pożyczka Wiadomości branżowe

Spółka Trend Glass konsoliduje i integruje dane oraz procesy, dzięki systemowi Sage ERP X3

Teaser

17 czerwca 2013 roku spółka Trend Glass podpisała umowę na zakup i wdrożenie systemu Sage ERP X3.

Zanim jednak klient zdecydował się na wybór, poprosił o bardzo szczegółową analizę procesów biznesowych firmy. Dopiero wyniki tej analizy, wszystkich możliwości i korzyści płynących z zastosowania tego systemu, spowodowały podjęcie decyzji o zakupie rozwiązania Sage ERP X3. Głównym celem wdrożenia wybranego  oprogramowania ma być usprawnienie procesów biznesowych wewnątrz spółek grupy Trend Glass, zapewnienie dalszego i stabilnego rozwoju firmy, jak również  umożliwienie sprawnego zarządzania wszystkimi spółkami grupy w jednolitej strukturze organizacyjnej.
Umowa obejmuje wszystkie obszary zintegrowanego systemu Sage ERP X3 (Zakupy, Magazyny, Produkcja, Sprzedaż, Finanse i Księgowość, Środki Trwałe).
Sage ERP X3 umożliwia automatyzację operacji wykonywanych w ramach lokalizacji jednej firmy oraz w ramach firm jednej grupy. Dzięki temu rozwiązaniu, klient będzie miał możliwość pełnej analizy kosztów i rentowności produkcji oraz analizy wydajności. Z systemu docelowo ma korzystać 84 użytkowników.

O Trend Glass Sp. z o.o.:

Trend Glass sp. z o.o. to radomska huta szkła, która została założona w 2003 roku, a jej początki oraz związki właścicieli z hutnictwem szkła sięgają wczesnych lat 80. XX wieku. W ciągu dekady nieprzerwanej działalności firma stała się jednym z czołowych i prężnie działających producentów i dystrybutorów szkła gospodarczego - dekoracyjnego oraz użytkowego. Firma stawia na ciągły i dynamiczny rozwój zarówno pod względem technologicznym jak i organizacyjnym.

Więcej: http://www.trendglass.pl

O Sage ERP X3:

Sage ERP X3 jest przeznaczony dla średnich I dużych firm. To kompletne, zintegrowane, sieciowe rozwiązanie, które zapewnia znormalizowane funkcjonalności ERP zintegrowane ze standardami rachunkowości właściwymi dla wszystkich rynków międzynarodowych. Sage ERP X3 charakteryzuje wysoka ergonomia, system jest prosty w użyciu i łatwy we wdrożeniu, co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji. Sage ERP X3 jest obecnie wykorzystywany przez ponad 4 000 firm w 55 krajach, a korzysta z niego ponad 180 000 użytkowników.

W Polsce system dostarcza i wdraża spółka Sage, wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla firm z sektora MSP. Z rozwiązań produkowanych przez Sage łącznie korzysta w Polsce ponad 68 000 firm i organizacji.

Więcej: www.sage.com.pl/erp-x3

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc ? należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.
Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte ? zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw ? oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: System Symfonia i Symfonia Start.
Od maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 ? globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.pl

http://g.co/maps/nky9n 

http://blog.sage.com.pl 

Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts