Wiadomości branżowe

Singiel w Rodzinie na swoim Banku Pocztowego

Bank Pocztowy udzielił pierwszego kredytu w ramach rządowego programu Rodzina na swoim – singlowi.Pierwsza w historii Banku Pocztowego umowa kredytowa w programie Rodzina na swoim, w nowej odsłonie – dla singli –

Bank Pocztowy udzielił pierwszego kredytu w ramach rządowego programu Rodzina na swoim – singlowi.

Pierwsza w historii Banku Pocztowego umowa kredytowa w programie Rodzina na swoim, w nowej odsłonie – dla singli – została przygotowana w oddziale w Bydgoszczy. Pani Paulina podpisała umowę kredytową na kupno mieszkania na rynku pierwotnym. Sporządzenie umowy było możliwe dzięki zmianom wprowadzonym w rządowym programie.

Nowelizacja ustawy spowodowała, że w programie mogą brać udział osoby stanu wolnego w wieku do 35 lat – potocznie określane mianem singli.

Bank Pocztowy oferuje kredyty hipoteczne w ramach programu Rodzina na swoim. Maksymalna długość okresu kredytowego wynosi 40 lat. Kredyty są udzielane nawet na 100% wartości nieruchomości. Wnioski o kredyt można składać również bez okazania aktu małżeństwa. Jego pokazanie jest  konieczne przed podpisaniem umowy. 

Kredyty mieszkaniowe Banku Pocztowego są udzielane jedynie w złotówkach. Przy kredycie z dopłatami kredytobiorcy mogą skorzystać z karencji w spłacie kredytu, nawet do 36 miesięcy. Pełna oferta kredytów znajduje się na stronie internetowej Banku – www.pocztowy.pl

A to już wiesz?  Nowy edukacyjny program Fundacji BGŻ ?Jeżdżę z głową? od lutego w 100 gimnazjach w całej Polsce.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy