Pożyczka Wiadomości branżowe

Przedłużona promocja kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym

Kredyty mieszkaniowe na 100% wartości inwestycji dostępne są w Banku Pocztowym z marżą wynoszącą 1,25% i bez prowizji. Promocja trwa do 31 grudnia br.

Oferta promocyjna dotyczy kredytów mieszkaniowych oraz kredytów mieszkaniowych z dopłatą w ramach rządowego programu Rodzina na swoim (również dla Singli).

Kredyt hipoteczny Banku Pocztowego został doceniony w rankingach organizowanych przez media eksperckie. W wrześniowym rankingu przygotowanym przez Wealth Solutions zajął on trzecie miejsce na rynku m.in. dzięki niskiej marży oraz wysokiej zdolności kredytowej przyznawanej Klientom przez Bank.

Promocyjne warunki dotyczą osób, które zechcą skorzystać z innych produktów oferowanych przez Bank Pocztowy. Kredyt na preferencyjnych warunkach uzyskają Klienci, którzy zdecydują się otworzyć rachunek osobisty (bezpłatne: Pocztowe Konto Standard lub Nestor oraz konto oszczędnościowe), zadeklarują miesięczne wpływy na poziomie 1500 zł, a także wybiorą jeden z produktów: kartę kredytową, debetową lub ubezpieczenie do kredytu. 

 Bank Pocztowy oferuje kredyty hipoteczne na okres do 40 lat. W ramach programu Rodzina na Swoim o kredyt z dopłatami mogą starać się również osoby stanu wolnego – określane mianem Singli.

Szczegółowa oferta kredytów i pożyczek hipotecznych znajduje się na stronie internetowej – www.pocztowy.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy