Wiadomości branżowe

Przedłużenie promocyjnego kredytu dla Nestora w Banku Pocztowym

Z preferencyjnej oferty kredytów gotówkowych Banku Pocztowego Nestorzy będą mogli skorzystać do 18 listopada br.

Promocja kredytu gotówkowego Banku Pocztowego skierowanego do Nestorów została na niezmienionych warunkach. Nestorzy mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy, którego oprocentowanie wynosi 13,99%, prowizja to 4%. Kwota kredytu wynosi od 500 zł aż do 100 tys. zł. Okres kredytowania może być nawet 10-letni. Do 10 tys. zł bank nie wymaga zgody współmałżonka. Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę zobowiązań w innych bankach.

Dokumenty potrzebne Nestorowi przy złożeniu wniosku to dowód osobisty,  drugi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość (np. legitymacja emeryta, paszport) oraz decyzja o przyznaniu świadczenia lub jego ostatniej waloryzacji.

Wniosek o kredyt Klienci mogą składać w Urzędach Pocztowych, placówkach Banku Pocztowego oraz za pośrednictwem Infolinii. Listonosze Poczty Polskiej również mogą wręczyć i przyjąć wypełniony wniosek kredytowy. Ponadto dostęp do kredytu jest bardzo wygodny dzięki szerokiej sieci placówek Poczty Polskiej i Banku.

Emeryci są dla nas bardzo ważną grupą. Nasza oferta została specjalnie dostosowana do ich potrzeb – mówi Agnieszka Wajler, Główny Specjalista w Linii Kredytów Konsumpcyjnych. Nestorzy często potrzebują dodatkowej gotówki, żeby zrobić remont, wyjechać na wakacje, czy do sanatorium. Promocyjny kredyt charakteryzują specjalne warunki oraz łatwa procedura – podsumowuje.  

Similar Posts