Pożyczka Wiadomości branżowe

Promocyjny Kredyt dla Nestora w Banku Pocztowym

2 marca br. rusza promocja kredytu gotówkowego dla Nestora. Oprócz lepszych warunków, Nestorzy mogą liczyć na prezent od Banku.

Promocja dotyczy kredytów gotówkowych. Jej warunki to: oprocentowanie 15,00%, prowizja 4% oraz ubezpieczenie 0,35%. Dzięki korzystnemu oprocentowaniu, raty są niższe i nie obciążają domowego budżetu. 

W ramach niespodzianki przygotowanej dla Nestorów Bank dodaje w prezencie roczne ubezpieczenie mieszkania w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych. Jego zakres to: ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji. Promocja trwa do 30 kwietnia 2012 roku.

Wysokość kredytu waha się w przedziale od 500 zł do 100 000 zł. Długość okresu kredytowego może wynieść nawet 10 lat. Spłata kredytu odbywa się w równych ratach kapitałowo-odsetkowych.

Wsparciem dla promocji jest kampania telewizyjna, która potrwa od 4 do 30 marca br. Reklamy będą obecne m.in. w TVP, TVN oraz w Polsacie. 

O kredyt można wnioskować w Urzędach Pocztowych, Placówkach Banku oraz za pośrednictwem Infolinii (infolinia 801 100 500, z telefonów komórkowych 52 34 99 499) lub przez Internet (www.pocztowy.pl).

Nestorzy są jedną z grup docelowych Banku Pocztowego. Specjalnie dla nich Bank oferuje Pocztowe Konto Nestor. Miesięczna opłata za konto wynosi 0 zł. Nestor może dowolną ilość razy w miesiącu zamówić bezpłatne dostarczanie gotówki przez listonosza pod wskazany adres. Dzięki temu ma możliwość bezpiecznego zarządzania gotówką, w wygodny dla siebie sposób.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy