Pożyczka Wiadomości branżowe

Promocja Banku BGŻ dla studentów ? do zdobycia stypendium i bilety do kina

Od 3 października Bank BGŻ oferuje studentom konto ePlan z wieloma atrakcyjnymi promocjami. Do zdobycia atrakcyjne stypendium o wartości 3500 zł oraz bilety do kina. Dodatkowo, rodzice studenta mają możliwość wzięcia pożyczki gotówkowej ?na start?.

Każdy student w wieku 18-26 lat,  który do końca października założy w Banku BGŻ konto ePlan może skorzystać ze specjalnej warunków. Jest to promocja cenowa dająca możliwość  bezprowizyjnej wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie będzie pobierana także opłata za kartę debetową w przypadku dokonywania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 100 zł w każdym cyklu miesięcznym. 

- ePlan to konto z naszej oferty, które  najlepiej odpowiada na potrzeby studentów. Jego prowadzenie i podstawowa obsługa są całkowicie bezpłatne, w przypadku gdy wykorzystywane są kanały elektroniczne.  Student bez ponoszenia żadnych opłat może zarządzać własnym budżetem, planować wydatki i co ważne ? w ramach promocji wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce - powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej. Nie bez znaczenia jest także aspekt edukacyjny ? studenci  wchodząc w dorosłe życie zaczynają poznawać świat finansów i nabywają doświadczeń w kontaktach z bankami ? dodał A. Budasz.

Ponadto, wystarczy że student przyjdzie do oddziału Banku BGŻ  z rodzicami, gdzie mogą oni otrzymać bez prowizji  ?Pożyczkę gotówkową na start?. To bardzo atrakcyjna oferta:  dla pożyczki z ubezpieczeniem oprocentowanie wynosi 13 proc., a kwota może wynieść nawet 10 tys. zł.

Każdy student, który do końca października założy konto w planie taryfowym ePlan w czasie trwania promocji oraz wykona do 27 listopada transakcje kartą wydaną do konta na min. 100 zł, może wygrać jedno z dziesięciu stypendiów o wartości 3500 zł. Wystarczy wykonać zdjęcie, film lub inny materiał graficzny lub audio-video pod hasłem ?Bank BGŻ. Dobrze służy ludziom? i do 31 października przesłać zgłoszenie wraz z przygotowaną pracą  korzystając z aplikacji dostępnej pod adresem  http://apps.facebook.com/bgz_stypendium. Stypendia będą wypłacane w siedmiu ratach od grudnia 2012 r. do czerwca 2013 r.

Dodatkowo, na studentów czekają także inne atrakcje. Wszystkie osoby, które w październiku założą konto ePlan w Banku BGŻ, a następnie wykonają do 27 listopada minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta  (każda na min. 20 zł), otrzymają dwa bilety do kina CinemaCity.

O produkcie ? ePlan

? 0 zł za prowadzenie konta
? 0 zł krajowe przelewy internetowe
? 0 zł za złożenie, odwołanie i realizację zlecenia stałego przez Internet
? 0 zł za wydanie karty płatniczej Debit MasterCard
? 0 zł za 24-godzinny dostęp do konta poprzez TeleBGŻ i eBGŻ

Dodatkowo dla studenta w ofercie promocyjnej przez rok od założenia konta

? 0 zł za wypłaty ze  wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji
? 0 zł  za kartę debetową w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 100 zł, w innym przypadku 4 zł

 

Similar Posts