Pożyczka Wiadomości branżowe

Pocztowe Konto Nestor Banku Pocztowego najlepsze dla tradycjonalistów

Pocztowe Konto Nestor zwyciężyło w sierpniowym rankingu eksperckim na najkorzystniejsze konto dla Klienta, Nestora. Sierpniowe wyróżnienie jest już czwartym z rzędu dla konta oferowanego przez Bank Pocztowy. Pocztowe Konto Nestor jest

Pocztowe Konto Nestor zwyciężyło w sierpniowym rankingu eksperckim na najkorzystniejsze konto dla Klienta, Nestora.

Sierpniowe wyróżnienie jest już czwartym z rzędu dla konta oferowanego przez Bank Pocztowy. Pocztowe Konto Nestor jest najtańsze w użytkowaniu dla Klienta tradycjonalisty. Modelowy Klient dokonuje czterech przelewów miesięcznie w Placówce Banku, a także posiada w portfelu kartę płatniczą do konta.

Ranking serwisów eksperckich ? Wyborcza.biz i Kontomierz.pl opisuje również najlepsze oferty dla tzw. przeciętnego Kowalskiego oraz osoby zamożnej.

? Pocztowe Konto Nestor jest naszym podstawowym rachunkiem dla emerytów i rencistów. Zdecydowaliśmy się na prostą konstrukcję konta, która spełnia potrzeby Klienta, przy niskich kosztach użytkowania.  Jedną z jego głównych zalet jest możliwość bezpłatnych dostaw pieniędzy pod wskazany adres przez listonosza, bardzo ceniona przez użytkowników tego konta. Zapewnia to emerytowi możliwość zachowania swoich przyzwyczajeń, przy jednoczesnym korzystaniu z nowoczesnych usług bankowych ? mówi Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego.

W lutym 2012 r. Pocztowe Konto Nestor uznane zostało za najlepszą ofertę dla świadczeniobiorców ZUS w zorganizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych konkursie.

W ramach Pocztowego Konta Nestor Klienci mogą skorzystać z limitu debetowego w wysokości 500 zł lub dedykowanego kredytu. Konto zapewnia również z dostęp do bankowości elektronicznej ? Pocztowy24.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy