Wiadomości branżowe

Płać rachunki bez prowizji w wybranych oddziałach Banku BGŻ

Do końca października 2011 roku w Banku BGŻ trwa promocja, w ramach której wszystkie osoby– również te, które nie są klientami  Banku BGŻ  mogą bezpłatnie opłacać swoje rachunki. Promocja dotyczy

Do końca października 2011 roku w Banku BGŻ trwa promocja, w ramach której wszystkie osoby– również te, które nie są klientami  Banku BGŻ  mogą bezpłatnie opłacać swoje rachunki. Promocja dotyczy wybranych oddziałów co oznacza, że akcją objętych jest  ponad 150 placówek na terenie całego kraju.

Aby dokonać przelewu, na wskazane przez klienta konto, np. za energię, czynsz, telefon czy telewizje kablową,  wystarczy  udać się do oddziału z odpowiednim rachunkiem i dowodem osobistym.

– Klientom, którzy w trakcie trwania  tej akcji założą konto osobiste w Banku BGŻ  dodatkowo oferujemy zwolnienie z opłat za przelewy zewnętrzne  składane w oddziale do końca 2011 r.  – powiedział Michał Ślusarek, Dyrektor Zarządzający ds. Produktów Detalicznych i Komunikacji w Banku BGŻ. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji odwiedzą nasze placówki również Ci, którzy dotychczas nie korzystali z usług bankowych – dodał Michał Ślusarek.


Zgodnie ze strategią Bank BGŻ dynamicznie rozwija sieć placówek. Powyższa akcja jest jednym z elementów działań skierowanych na upowszechnienie usług bankowych szczególnie na rynkach, gdzie placówki Banku zaistniały stosunkowo niedawno. Do końca roku Bank planuje otworzyć kolejne 25 placówek.

A to już wiesz?  Eksperci Kredyt Banku odpowiadają na facebooku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy