Pożyczka Wiadomości branżowe

Płać kartą World MasterCard? i wygraj ?Podróż do krainy pingwinów?

Wczoraj (1 sierpnia br.) ruszyła nowa promocja dla posiadaczy kart World MasterCard. Osoby, które dokonają transakcji tymi kartami i je zarejestrują na stronie www.worldpromocja.pl mają szansę wygrać 15-dniową podróż
Teaser

Wczoraj (1 sierpnia br.) ruszyła nowa promocja dla posiadaczy kart World MasterCard. Osoby, które dokonają transakcji tymi kartami i je zarejestrują na stronie www.worldpromocja.pl mają szansę wygrać 15-dniową podróż dla 2 osób po wodach południowego Atlantyku. 

Georgia Południowa jest nazywana Galapagos Bieguna Południowego. To prawdziwy raj dla podróżników i wielbicieli zwierząt. Właśnie w tym zakątku świata znajdują się największe kolonie pingwinów, a lwy morskie chłodzą się na dryfujących górach lodowych. Wyjątkowy krajobraz dodatkowo podkreślają opuszczone stacje wielorybnicze i bezludne plaże pełne niespotykanych nigdzie indziej zwierząt. Piękne widoki na lądzie wraz z rejsem lodołamaczem po południowym Atlantyku są nagrodą główną w promocji ?Podróż do krainy pingwinów? zorganizowanej dla posiadaczy kart World MasterCard.

Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września br. Aby wziąć w niej udział wystarczy płacić kartami World MasterCard i rejestrować transakcje na stronie www.worldpromocja.pl. Promocja obejmuje zarówno transakcje dokonane na terenie Polski, jak i za granicą. 

Jest to kontynuacja strategii World MasterCard oraz już druga promocja w tym roku skierowana do osób ciekawych świata oraz ceniących przygody. W jej ramach zaplanowaliśmy kampanię reklamową w prasie, Internecie, na tabletach  i portalu Facebook. Kampania obejmuje także reklamę na galerii Złote Tarasy w Warszawie. ? mówi Luiza Derek, Business Leader Marketing & PR Head, Poland   

W ramach promocji ?Podróż do krainy pingwinów? firma MasterCard nawiązała współpracę z Warszawskim ZOO i objęła opieką mieszkające tam pingwiny. W ramach partnerstwa co weekend, od 10 sierpnia na zwiedzające dzieci będą czekać liczne gadżety oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Będzie też można dowiedzieć się więcej o promocji. Akcja potrwa do  1 września br. 

Więcej informacji i regulamin promocji ?Podróż do krainy pingwinów? na stronie www.worldpromocja.pl.

 

O MasterCard Worldwide:

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze  @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na Cashless Conversations Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn.

A to już wiesz?  Wspierać przedsiębiorców
Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy