Pożyczka Wiadomości branżowe

Nowa oferta Banku Pocztowego dla członków wspólnot mieszkaniowych

Bank Pocztowy wprowadził do swojej oferty kredyt gotówkowy dedykowany członkom wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Nowy produkt Banku Pocztowego jest pierwszą tego typu ofertą na rynku przeznaczoną

Bank Pocztowy wprowadził do swojej oferty kredyt gotówkowy dedykowany członkom wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Nowy produkt Banku Pocztowego jest pierwszą tego typu ofertą na rynku przeznaczoną dla mieszkańców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Promocyjny kredyt może zostać udzielony do kwoty 20 000 zł netto. Charakteryzuje się on obniżonym oprocentowaniem, które wynosi 15,99%. Prowizja wynosi 4% dla posiadaczy konta w Banku Pocztowym, lub 5% dla osób, które nie mają takiego rachunku.

Okres kredytowania może wynieść do 120 miesięcy. Przy kwotach do 10 000 zł kredytobiorca nie potrzebuje zgody współmałżonka na jego zaciągnięcie. Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym na spłatę kredytów w innych bankach.

Atutami kredytu jest także szeroka sieć sprzedaży. Klienci mogą ubiegać się o produkt zarówno w placówkach i oddziałach Banku Pocztowego, jak i w sieci Poczty Polskiej. Kredyt ten będzie w ofercie do 31 stycznia 2012 roku.
 
Bank Pocztowy oferuje swoim Klientom kredyty gotówkowe, samochodowe, mieszkaniowe, mieszkaniowe z dopłatami w ramach programu Rodzina na swoim (również dla Singli) oraz pożyczki hipoteczne i konsolidacyjne. Pełna oferta produktów znajduje się na stronie www.pocztowy.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy