Finanse LIFESTYLE

Nawet 110 zł premii od Toyota Bank w promocji Comperia Bonus

W promocji Comperia Bonus dla Toyota Bank, klienci którzy założą Konto Jedyne oraz Lokatę na 130 dni z oprocentowaniem 2,50% w skali roku, otrzymają 100 zł premii. Jeśli dodatkowo uczestnicy akcji zarejestrują się do promocji „Tankuj korzyści do pełna”, zarobią dodatkowe 10

Data publikacji: 2016-10-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nawet 110 zł premii od Toyota Bank w promocji Comperia Bonus
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

W promocji Comperia Bonus dla Toyota Bank, klienci którzy założą Konto Jedyne oraz Lokatę na 130 dni z oprocentowaniem 2,50% w skali roku, otrzymają 100 zł premii. Jeśli dodatkowo uczestnicy akcji zarejestrują się do promocji „Tankuj korzyści do pełna”, zarobią dodatkowe 10 zł.

Nawet 110 zł premii od Toyota Bank w promocji Comperia Bonus LIFESTYLE, Finanse - W promocji Comperia Bonus dla Toyota Bank, klienci którzy założą Konto Jedyne oraz Lokatę na 130 dni z oprocentowaniem 2,50% w skali roku, otrzymają 100 zł premii. Jeśli dodatkowo uczestnicy akcji zarejestrują się do promocji „Tankuj korzyści do pełna”, zarobią dodatkowe 10 zł.

W najnowszej promocji Comperia Bonus dla Toyota Bank, klienci którzy założą Konto Jedyne oraz Plan Depozytowy na 130 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku, otrzymają 100 zł premii. Aby otrzymać bonus, na lokacie należy zdeponować przynajmniej 10 000 zł. Jeśli dodatkowo uczestnicy akcji zarejestrują się do promocji „Tankuj korzyści do pełna” z Toyota Bank, zarobią kolejne 10 zł. Zgłoszenia do promocji można dokonać do 30 listopada 2016 roku.

Przede wszystkim aby przystąpić do promocji Comperia Bonus, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie comperiabonus.pl. Następnie klient powinien założyć Konto Jedyne w Toyota Bank,  które daje  szerokie spektrum możliwości wszystkim zmotoryzowanym klientom, bez względu na wiek czy markę posiadanego samochodu.

Po założeniu Konta Jedynego, należy uruchomić Plan Depozytowy na 130 dni na minimalną kwotę 10 000 zł. Premia w wysokości 100 zł, zostanie wypłacona po 70 dniach utrzymania lokaty. Plan Depozytowy na 130 dni charakteryzuje się stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku, a jeden klient może założyć aż 10 lokat na kwotę od 3 000 do 10 000 zł (w sumie 100 000 zł).

Dodatkowo rejestrując się do prowadzonej przez Toyota Bank promocji „Tankuj korzyści do pełna”, klient otrzyma dodatkową premię w wysokości 10 zł. W ramach tej akcji, aktywni klienci banku mogą otrzymać nawet 10% zwrotu wydatków na paliwo (w skali roku można zaoszczędzić nawet 600 zł).

– W Toyota Bank pragniemy docenić wysiłki wszystkich oszczędzających – zarówno tych zainteresowanych gromadzeniem kapitału w długim horyzoncie czasowym, jak i tych którzy chcą zarobić w krótszym okresie. Wszyscy którzy wypełnią zapisy regulaminu obecnej promocji, uzyskają szybki i gwarantowany zysk z tytułu odsetek oraz premię pieniężną, a do tego będą mogli systematycznie i długofalowo oszczędzać na wydatkach związanych z zakupem paliwa – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

Promocja Comperia Bonus dedykowana jest wszystkim nowym klientom, którzy założą Konto Jedyne oraz do obecnych klientów Toyota Bank, którzy tego konta nie posiadają.

Więcej szczegółów na temat promocji: comperiabonus.pl

Informacje na temat oferty produktowej Toyota Bank: www.toyotabank.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nawet 110 zł premii od Toyota Bank w promocji Comperia Bonus LIFESTYLE, Finanse - W promocji Comperia Bonus dla Toyota Bank, klienci którzy założą Konto Jedyne oraz Lokatę na 130 dni z oprocentowaniem 2,50% w skali roku, otrzymają 100 zł premii. Jeśli dodatkowo uczestnicy akcji zarejestrują się do promocji „Tankuj korzyści do pełna”, zarobią dodatkowe 10 zł.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy