Pożyczka Wiadomości branżowe

Limit debetowy dla mikroprzedsiębiorców

Bank Pocztowy uatrakcyjnił swoją ofertę dla mikroprzedsiębiorców o limit debetowy w Pocztowym Koncie Firmowym. Wprowadzony do oferty Banku Pocztowego limit może wynosić 1000 lub 1500 zł. Okres jego spłaty wynosi 12 miesięcy. Po 12

Bank Pocztowy uatrakcyjnił swoją ofertę dla mikroprzedsiębiorców o limit debetowy w Pocztowym Koncie Firmowym.

Wprowadzony do oferty Banku Pocztowego limit może wynosić 1000 lub 1500 zł. Okres jego spłaty wynosi 12 miesięcy. Po 12 miesiącach limit jest odnawialny.

Warunkiem przyznania limitu debetowego jest prowadzenie działalności gospodarczej przez minimum 12 miesięcy oraz pozytywna ocena wiarygodności kredytowej. Dodatkowo Klient powinien udokumentować jeden przelew do ZUS, który nie byłby starszy niż sprzed 3 miesięcy.

Pocztowe Konto Firmowe prowadzone jest bez opłat. Bezpłatne są w nim przelewy internetowe do ZUS-u oraz do Urzędu Skarbowego. Bank do konta oferuje kartę Visa Biznes Electron z limitem trzech bezpłatnych wypłat z bankomatów w Polsce oraz za granicą. Posiadacz konta ma możliwość telefonicznego zlecenia realizacji pieniężnego przekazu pocztowego dla wskazanego odbiorcy.

Bank oferuje w koncie kredyt gotówkowy oraz pożyczkę hipoteczną. Mikroprzedsiębiorcy mogą skorzystać również z Firmowego Konta Oszczędnościowego. Jego otwarcie i prowadzenie kosztuje 0 zł, natomiast oprocentowanie środków zdeponowanych wynosi 4%. 

Pełna oferta produktów dla mikroprzedsiębiorców znajduje się na dedykowanej stronie - http://www.pocztowy.pl/mikro/  Klienci mogą wystąpić o limit debetowy poprzez Oddziały Banku, jak również przez Infolinię.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy