Finanse LIFESTYLE

Leasing SMARTPLAN z nagrodą Laur Klienta – Odkrycie 2017

Innowacyjne finansowanie samochodów oferowane przez Toyota Leasing, otrzymało prestiżową nagrodę ‘Laur Klienta - Odkrycie 2017’. Podstawę oceny w plebiscycie stanowią opinie samych klientów, zbierane w wieloetapowym sondażu przy współpracy z instytucją

Data publikacji: 2017-07-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Leasing SMARTPLAN z nagrodą Laur Klienta – Odkrycie 2017
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

Innowacyjne finansowanie samochodów oferowane przez Toyota Leasing, otrzymało prestiżową nagrodę ‘Laur Klienta – Odkrycie 2017’. Podstawę oceny w plebiscycie stanowią opinie samych klientów, zbierane w wieloetapowym sondażu przy współpracy z instytucją badawczą.

Leasing SMARTPLAN z nagrodą Laur Klienta – Odkrycie 2017 LIFESTYLE, Finanse - Innowacyjne finansowanie samochodów oferowane przez Toyota Leasing, otrzymało prestiżową nagrodę ‘Laur Klienta - Odkrycie 2017’. Podstawę oceny w plebiscycie stanowią opinie samych klientów, zbierane w wieloetapowym sondażu przy współpracy z instytucją badawczą.

Innowacyjne finansowanie samochodów oferowane przez Toyota Leasing Polska, otrzymało prestiżową nagrodę ‘Laur Klienta – Odkrycie 2017’ w kategorii Usługi Leasingowe. Podstawę oceny w tym najbardziej cenionym plebiscycie stanowią opinie samych klientów, zbierane w wieloetapowym sondażu przy współpracy z instytucją badawczą.

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o markach, produktach i usługach, które charakteryzują się innowacyjnością i ponadprzeciętną funkcjonalnością docenianą przez klientów. O nominacji produktu, marki czy usługi do prestiżowego tytułu Laur Klienta – Odkrycie Roku decyduje duże zainteresowanie nowościami rynkowymi lub produktami o znacznym wzroście popularności. Taką nagrodę otrzymują nieliczne firmy czy producenci. O jej przyznaniu decyduje specjalnie powołana Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna.

Wyniki weryfikacji rozpoznawalności marki Toyota Leasing podczas sondażu zostały ocenione pozytywnie. Dodatkowo został odnotowany wysoki poziom zainteresowania ofertą przez rynek. Stałe ulepszanie istniejących rozwiązań w jakości świadczonych usług oraz oferty produktowej, a także prowadzone działania marketingowe i organizacyjne w praktyce gospodarczej zostały wyraźnie docenione przez klientów.

Leasing SMARTPLAN to innowacyjny program leasingowania samochodów marki Toyota oferujący opcjonalne usługi zwiększające komfort oraz gwarantujący niskie i przewidywalne koszty użytkowania przez cały okres finansowania. Oparty jest na sprawdzonym leasingu operacyjnym, gwarantujący te same ulgi podatkowe oraz szereg dodatkowych korzyści. Najważniejsza korzyść wynikająca z tego finansowania, to możliwość uzyskania wyjątkowo niskiej raty leasingowej. Dzięki niej można użytkować samochód, płacąc raty nawet o 60% niższe w porównaniu do tradycyjnego leasingu. I to wszystko przy niewielkiej wpłacie własnej. Oferta dostępna jest w salonach Toyoty na terytorium całego kraju.

– Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i pragniemy podziękować naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Nieustannie się rozwijamy i chcemy w pełni odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Zależy nam na stałym rozwoju usług SMARTPLAN, gdyż dzięki temu przedsiębiorcy z sektora MSP, mogą liczyć również na korzystne i dopasowane  warunki finansowania aut, jak w przypadku dużych flot – mówi Krzysztof Krakowiak, Członek Zarządu Toyota Leasing Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji na temat oferty finansowania dostępne pod linkiem: www.toyotaleasing.pl  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Leasing SMARTPLAN z nagrodą Laur Klienta – Odkrycie 2017 LIFESTYLE, Finanse - Innowacyjne finansowanie samochodów oferowane przez Toyota Leasing, otrzymało prestiżową nagrodę ‘Laur Klienta - Odkrycie 2017’. Podstawę oceny w plebiscycie stanowią opinie samych klientów, zbierane w wieloetapowym sondażu przy współpracy z instytucją badawczą.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy