Pożyczka Wiadomości branżowe

Kredyt gotówkowy w Kredyt Banku

Od dzisiaj Kredyt Bank ma specjalną ofertę kredytu gotówkowego. Bank znosi obowiązkowe ubezpieczenie oraz obniża minimalną kwotę kredytu do 1000 zł. - Doceniamy opinie naszych klientów, stale dążymy do usprawniania

Od dzisiaj Kredyt Bank ma specjalną ofertę kredytu gotówkowego. Bank znosi obowiązkowe ubezpieczenie oraz obniża minimalną kwotę kredytu do 1000 zł.

- Doceniamy opinie naszych klientów, stale dążymy do usprawniania produktów i usług by były dopasowane do ich potrzeb i możliwości. I tak jest również z nowym kredytem gotówkowym. Liczymy, że wszystkie wprowadzone zmiany m.in. zmienne oprocentowanie, obniżona minimalna kwota kredytu, czy dobrowolne ubezpieczenie zachęcą klientów do skorzystania z kredytu na dowolny cel. Jednocześnie zapewniamy sprawne załatwienie wszystkich formalności oraz profesjonalną obsługę doradcy – powiedział Paweł Placzke, Dyrektor Biura Zarządzania Produktami Consumer Finance w Kredyt Banku.

Oprocentowanie zmienne w standardowej ofercie kredytu gotówkowego wynosi od 12% +WIBOR 3M, dla wolnych zawodów 9%+WIBOR3M, a dla pracowników sfery budżetowej i rolników 11%+WIBOR3M. Bank zaproponuje kredyt bez prowizji i z niższym oprocentowaniem (nawet o 2,5 p.p.) przy zakupie jednego spośród oferowanych ubezpieczeń.

Klient decyduje, który sposób spłaty - raty równe czy malejące - jest dla niego najkorzystniejszy. Maksymalna kwota kredytu wynosi 120 tys. zł i może on zostać udzielony nawet na 7 lat.

Bank stosuje uproszczone formy dokumentowania dochodów do 25 tys. zł kwoty kredytu w przypadku wolnych zawodów, a do 15 tys. zł od pracowników budżetowych i rolników.

Do zaciągnięcia kredytu nie są wymagane zabezpieczenia ani poręczyciel. Pieniądze z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy