Pożyczka Wiadomości branżowe

Kredyt Bank zwróci za zakupy RTV i AGD

W Kredyt Banku ruszyła świąteczna promocja płatności kartami kredytowymi. Klienci, płacąc kartą kredytową w sklepach z artykułami RTV i AGD otrzymają zwrot 3% wartości zakupów ? nawet do 750 zł. Ponadto zakupiony sprzęt zyska przedłużenie gwarancji o dodatkowe 2 lata.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy aktywni użytkownicy prestiżowych kart kredytowych Kredyt Banku: Visa Gold, Visa Gold Kredyt Bank/WARTA, World MasterCard i MasterCard Platinum, posiadający ROR w banku.

Na zwrot 3% za zakupy w sklepach ze sprzętem elektronicznym i artykułami gospodarstwa domowego mogą liczyć także klienci, którzy nabędą kartę i/lub otworzą konto dopiero w czasie trwania promocji.

Ponadto sprzęt RTV/AGD opłacony kartą kredytową zyska dodatkową, dwuletnią ochronę gwarancyjną, która rozpocznie się po wygaśnięciu ochrony producenta.

Nasi klienci zyskują podwójnie ? przede wszystkim otrzymują zwrot części wydatków poniesionych kartą kredytową, który mogą wykorzystać na dowolny cel np. na zakup świątecznych prezentów, a także ? dzięki bezpłatnemu ubezpieczeniu ? uzyskują dodatkowe 2 lata ochrony gwarancyjnej na zakupione urządzenia ? powiedział Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający Departamentem Marketingu, Produktów i Segmentów w Kredyt Banku.

Promocja potrwa do 31 stycznia 2013 r. Zwrot 3% wartości zakupów na konta osobiste klientów Kredyt Banku nastąpi w trzech etapach, w zależności od terminu dokonania płatności:

- do 31 grudnia 2012 r. za transakcje dokonane w dniach 12 - 30 listopada 2012 r.

- do 31 stycznia 2013 r. za transakcje z grudnia 2012 r.

- do 28 lutego 2013 r. za transakcje ze stycznia 2013 r.

 

Więcej informacji na www.kredytbank.pl oraz w oddziałach Kredyt Banku w całej Polsce.

 

Similar Posts