Pożyczka Wiadomości branżowe

Korzystny kredyt hipoteczny dla przedsiębiorców w Banku Pocztowym

Kredyt hipoteczny Banku Pocztowego zajął drugie miejsce w rankingu eksperckim.Autorzy lutowego rankingu, w którym oferta Banku Pocztowego zajęła drugie miejsce,  poszukiwali najlepszej propozycji dla przedsiębiorców,

Kredyt hipoteczny Banku Pocztowego zajął drugie miejsce w rankingu eksperckim.

Autorzy lutowego rankingu, w którym oferta Banku Pocztowego zajęła drugie miejsce,  poszukiwali najlepszej propozycji dla przedsiębiorców, którzy chcieliby wziąć kredyt hipoteczny na sumę 600 tys. zł na 30 lat. Bank Pocztowy zajął tę wysoką pozycję przy założeniu 50% wkładu własnego Klientów. Ranking przygotowany został przez ekspertów serwisu Bankier.pl.

Kredyt Banku charakteryzuje się marżą wynoszącą 1% oraz oprocentowaniem na poziomie 5,98%. Miesięczna rata wynosi 1795 zł. W drugiej symulacji wykonanej przez portal bankier.pl, z 20% wkładem własnym Klientów, Bank Pocztowy również uplasował się w czołówce zestawienia.

Poza ofertą hipoteczną, Bank Pocztowy oferuje mikroprzedsiębiorcom również Pocztowe Konto Firmowe. Konto to charakteryzuje się bezpłatnym prowadzeniem oraz bezpłatnymi przelewami internetowymi do ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego w prowadzeniu Firmowego Konta Oszczędnościowego. Jego oprocentowanie wynosi 4%.

Bank Pocztowy oferuje kredyt hipoteczny o długości kredytowania do 40 lat. Może on zostać wykorzystany na zakup nieruchomości z częściowym przeznaczeniem do prowadzenia działalności gospodarczej.

A to już wiesz?  Po raz drugi Kabecjanie dali radę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy