Korzystne Kredyty Hipoteczne Banku Pocztowego

Kredyt hipoteczny Banku Pocztowego zajął trzecie miejsce w przygotowanym przez ekspertów rankingu. Oferta została doceniona m.in. za przyznanie Klientom wysokiej zdolności kredytowej.

Oferta Banku Pocztowego została scharakteryzowana jako jedna z najtańszych na rynku. Przygotowujący ranking eksperci Wealth Solutions przeprowadzili symulację dla 4-osobowej rodziny z dochodami na poziomie 5 tys. netto dla kredytu hipotecznego o wartości 300 tys. zł.

Elementami ocenianymi w rankingu były: oprocentowanie, a także wysokość zdolności kredytowej. Autorzy podkreślili niskie oprocentowanie kredytu Banku Pocztowego wynoszące 5,97%. W połączeniu z wynoszącą aż 534 tys. złotych zdolnością kredytową – dało to wysokie, trzecie miejsce na rynku.

Bank Pocztowy przyznaje kredyty mieszkaniowe na okres do 40 lat. W ofercie znajdują się również: kredyty mieszkaniowe z dopłatami w ramach programu Rodzina na swoim (również dla Singli), jak też pożyczki hipoteczne. Wysokość kredytu może sięgnąć nawet 100% wartości nieruchomości. O kredyt wspólnie może ubiegać się kilka osób – zwiększając w ten sposób zdolność kredytową. 

Do 1. października Klienci mogą ubiegać się o kredyt mieszkaniowy na promocyjnych warunkach. Charakteryzuje się on marżą wynoszącą 1,25% i brakiem prowizji. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie bezpłatnego Pocztowego Konta Standard lub Nestor wraz z zadeklarowanymi miesięcznymi wpływami o wysokości minimum 1500 zł, a także do wyboru przez Klienta z oferty Banku Pocztowego: karty kredytowej, debetowej lub zakupu ubezpieczenia nieruchomości. Oferta dotyczy kredytów udzielanych z pakietem ubezpieczeń AVIVA.

To kolejne w ostatnim czasie wyróżnienie dla oferty hipotecznej Banku Pocztowego. Wcześniej, w lipcowym rankingu Open Finance, kredyt mieszkaniowy z dopłatą oferowany przez Bank zajął pierwsze miejsce.

Authors
Related posts

Top