Pożyczka Wiadomości branżowe

Konto z Podwyżką Banku BGŻ wciąż najlepsze

Konto z Podwyżką Banku BGŻ już po raz drugi zwyciężyło w rankingu kont osobistych przygotowanym przez portal finansowy Money.pl.

Specjaliści portalu bardzo szczegółowo przeanalizowali 110 kont osobistych z oferty 33 banków i ocenili je uwzględniając 41 różnych kryteriów. Wyniki analizy wskazują jednoznacznie - oferta Banku BGŻ jest najlepsza.

Pierwsze miejsce Bank zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnemu Programowi Premiowemu, który pozwala Klientom zarobić aż do 600 zł rocznie.


– Wymagania klientów stale rosną, co wynika z coraz większej świadomości finansowej Polaków i rosnącej konkurencji. Standardowe korzyści, takie jak bezpłatne prowadzenie rachunku, czy przelewy internetowe, już nie wystarczają by zainteresować klientów ofertą. Dlatego nasze konto nie tylko pozwala na zaspokojenie podstawowych potrzeb związanych z obsługą rachunku osobistego, ale umożliwia  także otrzymanie od Banku 1 proc. podwyżki liczonej od najwyższego wpływu w miesiącu. Daje to możliwość naprawdę łatwego, dodatkowego zarobku – nawet 50 zł miesięcznie, czyli do 600 zł rocznie. Ponadto, co nie jest standardem rynkowym dla kont prowadzonych bezpłatnie, posiadacze Konta z Podwyżką mogą korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo – powiedział Michał Ślusarek – Dyrektor Zarządzający ds. Produktów Detalicznych i Komunikacji w Banku BGŻ.

Konto z Podwyżką dostępne jest w ofercie Banku od 15.11.2010 r.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #cym   #miesi   #odsetek   #wynosz