Pożyczka Wiadomości branżowe

Konto osobiste z premią Banku BGŻ najlepsze na rynku

Konto osobiste z premią Banku BGŻ zwyciężyło w rankingu zarabiających kont osobistych przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Jest to już trzecie wyróżnienie tego produktu w tym roku. Konto z premią zwyciężyło też w styczniowym rankingu kont przygotowanym przez analityków portalu Money.pl oraz zajęło czołowe miejsca w rankingach Gazety Wyborczej.
 
Analitycy portalu Bankier.pl przeanalizowali ofertę blisko 120 kont osobistych w 30 bankach i wynika z niej, że dla aktywnych klientów  konto oferowane przez Bank BGŻ daje możliwość najwyższego zysku!
 
Zdobyte pierwsze miejsce Bank BGŻ zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnemu programowi premiowemu. Wystarczy  przelewać na konto swoje regularne dochody – pensję, rentę czy emeryturę, a od najwyższego w okresie rozliczeniowym przelewu na rachunek Bank obliczy 1 proc. i przekaże go klientowi. Dzięki temu posiadacz konta może zyskać nawet 600 zł rocznie.
 
          –  Doceniamy aktywnych i lojalnych klientów. Nasze konto zapewnia nie tylko funkcjonalności typowe dla zwykłego rachunku osobistego, ale także daje możliwość zdobycia premii w wysokości nawet 50 zł. miesięcznie – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej Banku BGŻ. - Nasza propozycja cieszy się bardzo dużym  zainteresowaniem. Klienci  chętnie otwierają takie rachunki, a potem aktywnie z nich korzystają –  dodał Andrzej Budasz.
 
 
Aby otrzymać dodatkowa premię posiadacz Konta osobistego z premią powinien przelewać na rachunek swoje regularne dochody – pensję, rentę czy emeryturę. Dodatkowo musi także dokonać trzech transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą.
Właściciele Kont osobistych z premią mogą korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo, a także bezpłatnie wykonywać przelewy krajowe przez Internet.  Do konta wydawana jest karta Debit MasterCard w technologii mikroprocesorowej, która oprócz podstawowej funkcji płatniczej i bankomatowej, umożliwia pobieranie gotówki w ramach usługi cash back oraz doładowanie telefonu komórkowego.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Aleksandra Myczkowska

Rzecznik Prasowy Banku BGŻ

[email protected]

tel. (22) 860 43 40

Similar Posts