Pożyczka Wiadomości branżowe

Kompleksowa i nowoczesna oferta dla firm i rolników w Banku BGŻ

Od dzisiaj, tj.15 marca, Bank BGŻ wprowadza kompleksową ofertę pakietów dla mikrofirm, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla rolników.
Od tej pory w ofercie dostępnych jest  łącznie siedem pakietów skierowanych do różnych klientów w zależności od skali i rodzaju prowadzonej działalności. Klienci  z segmentu mikroprzedsiębiorstw, MSP i rolnicy mają do wyboru  po dwa pakiety. Nowością jest Pakiet Społeczny Lider  - dedykowany dla organizacji pożytku publicznego.

Oferta banku została  zmieniona tak, aby była atrakcyjna dla klientów wymagających, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych produktów finansowych, jak i dla tych, którzy korzystają jedynie z podstawowych usług.

? Tworząc nową ofertę, chcieliśmy zaproponować rozwiązania, które najlepiej zaspokoją potrzeby i oczekiwania  klientów. W każdym pakiecie trzon oferty stanowi rachunek bieżący i bankowość elektroniczna oraz rachunki do lokowania nadwyżek pieniężnych. Dla wygody klientów utrzymaliśmy  jedną umowę na wszystkie produkty wchodzące w skład pakietu ? powiedział Jacek Jackowski, Dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Instytucjonalnej w Banku BGŻ.
Ceny pakietów uzależnione są od ich zawartości. - Klienci mogą bezpłatnie korzystać z pakietów Biznes Lider i Agro Lider z podstawowymi usługami, natomiast klienci z większymi  wymaganiami  mogą wybrać pakiet z rozszerzonym zakresem produktów i usług bankowych ? dodał Jacek Jackowski.

Specjalnie dla mikroprzedsiębiorstw, które potrzebują dodatkowych środków Bank BGŻ przygotował atrakcyjny cenowo pakiet Biznes Lider Plus z łatwo dostępnym debetem.

Bank nagradza lojalnych i aktywnych użytkowników kart płatniczych. W przypadku wybranych Pakietów mogą oni liczyć na zniesienie opłaty za korzystanie z karty pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 500 zł.

Wprowadzając pakiet Agro Lider Prestiż Bank BGŻ wzmacnia swoją pozycję eksperta w sektorze Agro. Obok produktów finansowych każdy posiadacz tego pakietu otrzymuje biuletyn elektroniczny AgroTydzień -  informacyjno-poradnikowe wydawnictwo redagowanego przez specjalistów Banku BGŻ.

Charakterystyka pakietów:

Pakiety podstawowe Biznes Lider i Agro Lider (prowadzone bezpłatnie) umożliwiają bezpłatną obsługę działalności opartej o obrót gotówkowy (m.in. wpłaty i wypłaty otwarte są za 0 zł), a Pakiet Biznes Lider Plus (opłata miesięczna wynosi 19 zł)  oprócz obrotu gotówkowego zapewnia możliwość uzyskania łatwo dostępnego finansowania.
Z myślą o przedsiębiorcach z większymi potrzebami transakcyjnymi  Bank przygotował pakiety Agro Lider Prestiż (miesięczna opłata 25 zł) i Biznes Lider Aktywny (koszt miesięczny 49 zł lub 99 zł  - w tej cenie jest 75 bezpłatnych przelewów do innego banku) zapewniający m.in. dostęp do rachunku w EUR czy transakcji negocjowanych FX Spot.
Dla najbardziej wymagających klientów Bank proponuje Pakiet Biznes Lider Prestiż (miesięcznie  kosztuje 99 zł lub 149 zł  - w wyższej cenie  jest 100 bezpłatnych przelewów do innego banku), który oprócz korzyści charakterystycznych dla Pakietu Biznes Lider Aktywny  oferuje bezpłatne rachunki we wszystkich walutach wymienialnych,  automatyczną lokatę ON czy dostęp  do eBGZ Treasury (platforma internetowa do negocjowania kursów walut i oprocentowania lokat).
Ofertę pakietową uzupełnia bezpłatny Pakiet Społeczny Lider  - dedykowany dla  instytucji Non-Profit.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Aleksandra Myczkowska

Rzecznik Prasowy Banku BGŻ

[email protected]

tel. (22) 860 43 40

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy