Pożyczka Wiadomości branżowe

Kampania promocyjnych Rachunków Lokacyjnych w Banku BGŻ

Kampania promocyjnych Rachunków Lokacyjnych w Banku BGŻ1 grudnia 2011 r.  rozpoczyna się w Banku BGŻ kampania sprzedażowo-marketingowa rachunków lokacyjnych Agro Eskalacja i Biznes Eskalacja dla rolników i firm

Kampania promocyjnych Rachunków Lokacyjnych w Banku BGŻ

1 grudnia 2011 r.  rozpoczyna się w Banku BGŻ kampania sprzedażowo-marketingowa rachunków lokacyjnych Agro Eskalacja i Biznes Eskalacja dla rolników i firm prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie. Promocja potrwa do 29 lutego 2012 r. i jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak i  dotychczasowych Klientów Banku.

Zalety oferty to:

-  atrakcyjne oprocentowanie - do  5,3 %,

- swobodny dostęp do środków – wypłata w dogodnym terminie bez utraty odsetek,

- 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,

- wygodny dostęp do rachunku przez telefon (TeleBGŻ), Internet (eBGŻ Firma), Home Banking oraz w sieci ponad 400 Oddziałów Banku BGŻ.

 - Rachunki lokacyjne łączą w sobie zalety rachunku płatnego na każde żądanie z bezpieczeństwem lokaty bankowej. To idealny rachunek na ulokowanie wolnych środków z dopłat bezpośrednich, które mogą bezpiecznie poczekać do czasu wiosennych prac polowych  – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Finansowania Agrobiznesu.

Kampania ma charakter ogólnopolski i obejmuje prasę rolniczą i internet (portale rolnicze). Motywem przewodnim kampanii jest medal z wysoką wartością oprocentowania na awersie. W przekazie prasowym stosowane będzie hasło „ZAŁÓŻ RACHUNEK LOKACYJNY, na który zasłużyłeś!” i zachęta do skorzystania z oprocentowania na medal – 5,3%. W materiałach BTL hasło przewodnie to „PRZYGOTUJ SIĘ NA ZYSKI NA MEDAL!”.

Materiały ATL zostały przygotowane we współpracy z obsługującą Bank BGŻ agencją Grandes Kochonos. Materiały BTL opracowała agencja White Rabbit.

Dodatkowych informacji udziela:

Aleksandra Myczkowska

Rzecznik Prasowy Banku BGŻ

[email protected]

tel. (22) 860 43 40A to już wiesz?  Bank BGŻ jest Bankiem na Medal

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy