Pożyczka Wiadomości branżowe

Kampania Nowego Kredytu Gotówkowego

Kredyt Bank rozpoczął 6 listopada kampanię marketingową Nowego Kredytu Gotówkowego. Wojciech Mann i Krzysztof Materna po raz trzeci w tym roku wystąpią w dwóch spotach telewizyjnych w konwencji swoich programów sprzed lat.

- W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz okresem wyjazdów zimowych, Kredyt Bank przygotował bardzo atrakcyjny cenowo, nowy kredyt gotówkowy. Brak prowizji za udzielenie kredytu oraz jedna z najniższych marż na rynku od 4,9% dla aktywnych, potwierdzają nasze zobowiązania wobec klientów zgodnie z przyjętym pozycjonowaniem – Finanse z zasadami. RRSO nowego kredytu gotówkowego w kwocie 15 tys. zł  wynosi tylko 10,25%. Promocja trwa do końca 2011 roku. Dla klientów, którzy potrzebują większej gotówki przygotowaliśmy kredyt celowy do 120 tys. zł na 7 lat – powiedziała Anna Dąbkowska, Dyrektor Biura Strategii Klienta.

Wyjątkowa oferta nowego kredytu gotówkowego to kolejny etap realizacji strategii banku, opartej na rozwijaniu relacji z klientem poprzez przejrzyste zasady i nadzwyczajne warunki cenowe. Po wprowadzeniu w roku 2011 nowego roru Ekstrakonto Plus oprocentowanego na 7% w skali roku do 3 tys. zł oraz kredytu hipotecznego z bardzo niską marżą, wspartych szerokimi kampaniami marketingowymi, przyszedł czas na trzecią odsłonę, tym razem nowego kredytu gotówkowego.

Kampania marketingowa, skierowana do dotychczasowych oraz nowych klientów jest szeroko prowadzona w mediach od 6 listopada do 18 grudnia 2011 - główne media to telewizja, Internet, radio lokalne. Emisja dwóch spotów reklamowych 30” oraz skrótów 15” - "Mieszkanie" i "Siostra - wizyta nieznajomej” zaplanowana jest w listopadzie i grudniu w stacjach: TVP 1, 2, 3, TVN, TVN 24, Polsat Sport i Extra, Pakiet Discovery (Discovery, Animal Planet, Discovery World, Discovery Science, Discovery Historia, TLC) oraz Pakiet At Media (20 stacji tematycznych).

Działania wspierające kampanię prowadzone będą w prasie i Internecie. Reklamy zaplanowano m.in. w Gazecie Wyborczej, Pulsie Biznesu, Newsweeku, Wprost, Forum, Polityce i Podróżach.

Formy internetowe pokażemy na głównych portalach - Onet, Wirtualna Polska, Interia, ponadto kampania obejmuje e-mailingi kierujące na formularz kontaktowy, wyszukiwarki, własna strona internetowa oraz fanpage na Facebooku i kanał YouTube. Materiały BTL obejmują ulotki, plakaty, naklejki na placówkach Kredyt Banku oraz siatki wielkoformatowe.

Kampanię przygotowała agencja JUST, zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Za kreację i kampanię internetową odpowiedzialny jest "Next". Spoty reklamowe wyreżyserował J. Hryniak, zdjęcia Jacek Poręba.

Więcej informacji na temat promocji nowego kredytu gotówkowego dostępne jest na www.kredytbank.pl.

Spot „Mieszkanie” jest dostępny na facebooku oraz kanale youtube:

http://www.facebook.com/KredytBank

http://www.youtube.com/watch?v=3dD4TxYC-RQ

Similar Posts