?Inwestuj i Zarabiaj? z Bankiem BGŻ

24 października Bank BGŻ rozpoczyna promocję programu inwestycyjno-oszczędnościowego ?Inwestuj i Zarabiaj?.

W trakcie promocji klient może bezpłatnie kupić jednostki uczestnictwa funduszu inwestycyjnego oraz założyć 3?miesięczną lokatę, której oprocentowanie wynosi 6,5 proc. w skali roku. Promocją objęte są trzy fundusze inwestycyjne zarządzane przez Union Investment, zróżnicowane pod względem ryzyka: UniStabilny Wzrost, UniKorona Zrównoważony i UniKorona Akcje. Inwestowane środki muszą być równo podzielone pomiędzy fundusz i lokatę. Minimalna kwota inwestycji to tylko 2 000 zł.

? Nasza propozycja daje gwarancję pewnego zysku z lokaty i jednocześnie jest szansą na zdobycie ponadprzeciętnych dochodów z części ulokowanej w funduszach inwestycyjnych. Dodatkowym atutem Programu jest fakt, że klienci inwestujący w fundusze nie ponoszą opłat za nabycie jednostek uczestnictwa ? powiedziała Iwona Markiewicz-Zaleta, zastępca dyrektora Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Jedynym warunkiem przystąpienia do Programu   jest posiadanie bezpłatnego konta oszczędnościowego Eskalacja lub dowolnego konta osobistego w Banku BGŻ, na które zostanie przelany kapitał wraz z odsetkami po zakończeniu trwania lokaty.

Z oferty można skorzystać do 24 kwietnia 2013 r. w każdym z ponad 400 oddziałów Banku BGŻ.

Authors
Related posts

Top