Wiadomości branżowe

ING rozdaje książki Jacka Walkiewicza za dopingowanie do działania

ING Bank Śląski został partnerem specjalnego wydania książki „Pełna MOC możliwości”, autorstwa Jacka Walkiewicza, cenionego trenera motywacji i psychologa. Do połowy września elektroniczną wersję książki można otrzymać bezpłatnie za zachęcenie znajomych do działania. ING Bank Śląski kontynuuje działania prowadzone w ramach kampanii „Albo

ING Bank Śląski został partnerem specjalnego wydania książki ?Pełna MOC możliwości?, autorstwa Jacka Walkiewicza, cenionego trenera motywacji i psychologa. Do połowy września elektroniczną wersję książki można otrzymać bezpłatnie za zachęcenie znajomych do działania.

ING Bank Śląski kontynuuje działania prowadzone w ramach kampanii ?Albo realizujemy, albo snujemy?, w której razem z psychologiem Jackiem Walkiewiczem dopingował i motywował Polaków do osiągania celów i realizacji swoich planów. Teraz bank został partnerem specjalnego wydania książki Jacka Walkiewicza ?Pełna MOC możliwości?, praktycznego poradnika jak wziąć życie w swoje ręce. Specjalna pomarańczowa edycja książki została wzbogacona o wyniki badania ?Barometr ING: Realizujemy czy snujemy?, z którego wynika, że ponad dwie trzecie osób odkłada realizację ważnych dla nich rzeczy na później.

Do połowy września na  przygotowanym na potrzeby kampanii serwisie www.dopnijswego.pl trwa akcja, w ramach której internauci mogą bezpłatnie otrzymać książkę  ?Pełna MOC możliwości? w formie e-booka.  Książka jest nagrodą za zdopingowanie znajomych do działania poprzez podzielenie się radami na Facebooku. W serwisie można także wziąć udział w quizie, który sprawdzi czy łatwo przychodzi nam realizowanie planów, zapoznać się ze wskazówkami jak iść do przodu oraz odpowiedziami Jacka Walkiewicza na pytania najczęściej zadawane przez internautów.

W kampanii medialnej ING Bank Śląski motywował Polaków do wzięcia spraw w swoje ręce mówiąc: ?Albo realizujemy, albo snujemy. Pożycz i dopnij swego?. W maju i czerwcu br. w telewizji emitowane były spoty, w których Jacek Walkiewicz oraz Marek Kondrat zachęcali Polaków do działania i realizacji swoich planów dając wskazówki m.in. jak radzić sobie ze strachem, czy warto zawracać w połowie drogi lub dlaczego innym udaje się dopiąć swego. Spoty są dostępne na profilu banku w serwisie YouTube.

Jacek Walkiewicz jest trenerem motywacji, inspirującym mówcą, autorem książek, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 20 lat specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju umiejętności osobistych i zawodowych.

A to już wiesz?  Panorama Firm jako pierwsza korporacja otwiera drzwi swojej siedziby Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

dostarczył infoWire.pl
Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy