Godzina dla Ziemi = godzina bez światła w Kredyt Banku

Kredyt Bank już po raz trzeci przyłącza się do akcji „Godzina dla Ziemi”, największej na świecie akcji na rzecz ograniczenia zmian klimatu. W sobotę, 31 marca na godzinę zgasną światła w dwóch budynkach centrali Kredyt Banku w Warszawie.

31 marca br. między godz. 20:30 a 21:30 zostaną wygaszoną wygaszone światła centrali Kredyt Banku przy ul. Giełdowej 7/9 oraz przy ul. Kasprzaka 2/8.

- Promujemy wśród pracowników postawy i zachowania przyjazne dla środowiska, zachęcamy do podejmowania małych proekologicznych czynności. Wierzymy, że każdy z nas nawet drobnymi gestami przyczynia się do poprawy jakości życia na świecie. Nawet najprostsze działania mogą pomóc chronić środowisko, ale też zwracają uwagę na inny, równie istotny aspekt – oszczędności w domu, biurze, naszym najbliższym otoczeniu. Dlatego dziś po raz kolejny zachęcamy naszych pracowników do przyłączenia się do tej globalnej akcji i zgaszenia świateł również w swoim domu – powiedziała Monika Nowakowska, dyrektor Biura Public Relations w Kredyt Banku.

***

Godzina dla Ziemi to największa na świecie akcja na rzecz ograniczenia zmian klimatu, zainicjowana przez ekologiczna organizację WWF. Już po raz piąty osoby indywidualne i władze miast na jedną godzinę zgaszą miliony świateł w symbolicznym apelu o działanie na rzecz Ziemi.

Authors
Related posts

Top