Pożyczka Wiadomości branżowe

Fani Kredyt Banku realizują wiosenne plany

Kredyt Bank uruchomił nowy, angażujący konkurs na swoim fanpage?u. Fani, którzy zaprezentują najlepsze plany na wiosnę, będą mogli wygrać gotówkę na ich zrealizowanie. W puli nagród jest 9000 złotych oraz Nowy iPad jako nagroda

Kredyt Bank uruchomił nowy, angażujący konkurs na swoim fanpage?u. Fani, którzy zaprezentują najlepsze plany na wiosnę, będą mogli wygrać gotówkę na ich zrealizowanie. W puli nagród jest 9000 złotych oraz Nowy iPad jako nagroda specjalna. Konkurs jest dedykowany wiosennej promocji kredytów gotówkowych Kredyt Banku.

Pierwsze dni wiosny, podobnie jak pierwsze dni Nowego Roku, sprzyjają nowym postanowieniom. Część z nich to plany, które każdy chciałaby zrealizować, ale wymagają dodatkowych środków finansowych oraz motywacji. Dzięki nowej aplikacji Kredyt Banku każdy ma możliwość podzielenia się swoim postanowieniem ze znajomymi, a najlepsi ? wygrać pieniądze na jego realizację.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprezentowanie planu, który chcieliby zrealizować tej wiosny oraz wykonanie dodatkowych zadań ? m.in. rozwiązanie zagadki, która wymaga dogłębnego poznania cech produktu. Dla najlepszych czekają trzy nagrody gotówkowe ? 5000, 2500 i 1500 złotych oraz Nowy iPad jako nagroda specjalna, która będzie przyznana najbardziej kreatywnemu zgłoszeniu. Dodatkowo, typujący zgłoszenia mają szansę zdobyć jeden ze  126 bonów upominkowych, które przyznawane są jako nagrody dzienne. Zabawa trwa od 24 marca do 13 kwietnia.

- Dzięki dotychczasowym działaniom na fan page?u Kredyt Banku udało nam się zgromadzić dużą, aktywną społeczność. Celem obecnego konkursu jest nie tylko dobra zabawa i skupienie uwagi naszych fanów, ale również zapoznanie ich z naszym produktem ? mówi Monika Nowkowska, Dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku.

Konkurs ?Wiosenne plany? wspiera trwającą promocję kredytów gotówkowych Kredyt Banku, w której pożyczki na dowolny cel są udzielane bez prowizji i z korzystnym oprocentowaniem.

Aplikacja konkursowa została zrealizowana przez agencję faceADDICTED, która zapewnia obsługę Banku w mediach społecznościowych od maja ubiegłego roku.  


Kredyt Bank
To instytucja, która łączy innowacyjność z tradycją solidnej bankowości. Kredyt Bank jest dużym, giełdowym bankiem uniwersalnym, notowanym w pierwszej dziesiątce banków w Polsce. Obsługuje różne grupy klientów, ze szczególnym uwzględnieniem klientów detalicznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

faceADDICTED
Agencja innowacji & interakcji, która dzięki wykorzystaniu nowych mediów & technologii gwarantuje markom i firmom unikalną przewagę nad konkurencją. Swoim klientom zapewnia inteligentne i nieszablonowe podejście do dialogu i interakcji marki z konsumentami.

Kontakt:
Anna Robotycka, CCO
tel.: +48 728 839 377, e-mail: [email protected]
faceADDICTED ? INNOVATION ? FREEDOM ? INTERACTION
http://www.facebook.com/faceADDICTED  ? http://www.faceaddicted.pl


Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy