Wiadomości branżowe

eKonto mobilne plus to sprytne rozwiązanie. Nie tylko w reklamie

mBank rozpoczął kampanię reklamową promującą eKonto mobilne plus. Obecna odsłona promocyjna ukazuje najnowszy rachunek w mBanku jako sprytne rozwiązanie dla wszystkich klientów. Głównym elementem kampanii jest spot telewizyjny promujący eKonto mobilne plus z oprocentowaniem 4 proc., bez opłat za kartę, przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. W przekazie

mBank rozpoczął kampanię reklamową promującą eKonto mobilne plus. Obecna odsłona promocyjna ukazuje najnowszy rachunek w mBanku jako sprytne rozwiązanie dla wszystkich klientów.

Głównym elementem kampanii jest spot telewizyjny promujący eKonto mobilne plus z oprocentowaniem 4 proc., bez opłat za kartę, przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. W przekazie zastosowano konwencję znaną już z poprzednich kampanii ? narrację z wykorzystaniem spójnika ?jeśli?.

Bohaterem emitowanego obecnie w telewizji spotu jest mężczyzna, który świetnie radzi sobie w każdej życiowej sytuacji, znajdując kreatywne i efektywne rozwiązania. Dopasowuje się z łatwością do zmieniającego się otoczenia i chętnie korzysta z rozwiązań prostych i wygodnych. Dlatego też wybiera bezpłatny rachunek oferowany przez mBank, a dodatkowo zyskuje na nim oprocentowanie 4 proc. w skali roku.

eKonto mobilne plus łączy w sobie cechy konta mobilnego, z którego klienci korzystają głównie samodzielnie przez aplikację mobilną i serwis bankowości internetowej z tradycyjnym rachunkiem, dającym dostęp do usług doradców w placówkach bankowych. Dlatego jest ?sprytnym wyborem? dla klientów ceniących sobie uniwersalność i możliwość wyboru sposobu korzystania z banku.

Kampania mBanku potrwa do końca marca br. i będzie realizowana szeroko z wykorzystaniem telewizji, radia, kina, internetu ? w tym także specjalnych odsłon konkursowych dla fanów mBanku na Facebooku oraz Twitterze. Sprytne rozwiązanie, jakim jest eKonto mobilne plus, pojawi się także jako element działań outdorowych. Kampania została przygotowana we współpracy z agencją Grey, domem mediowym Mindshare i domem produkcyjnym Graffiti Films.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Grupa mBank. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy