Pożyczka Wiadomości branżowe

Darmowe wpłaty w Euronet z Bankiem Pocztowym

Od 9 lipca br. Klienci Banku Pocztowego mogą korzystać z wpłatomatów jednej z największych w kraju sieci Euronet. Wpłatomaty są coraz bardziej powszechnym sposobem na deponowanie gotówki na własnym rachunku. Klienci posiadający

Od 9 lipca br. Klienci Banku Pocztowego mogą korzystać z wpłatomatów jednej z największych w kraju sieci Euronet.

Wpłatomaty są coraz bardziej powszechnym sposobem na deponowanie gotówki na własnym rachunku. Klienci posiadający kartę płatniczą Visa Electron Banku Pocztowego do Pocztowego Konta Standard i Pocztowego Konta Nestor mogą teraz bezpłatnie korzystać z ponad 100 wpłatomatów Euronetu  na terenie całego kraju.

Bank rozszerzył również o tę ofertę portfolio usług finansowych dla Klientów firmowych. Jednorazowy koszt operacji wynosi w tym przypadku 0,7%  wpłacanej kwoty, nie mniej niż 5 zł.

Udostępnienie Klientom możliwości korzystania z wpłatomatów Euronet jest uzupełnieniem oferty Banku. Jednocześnie w zakresie obsługi gotówkowej Klienci mają do dyspozycji przede wszystkim 179 Placówek Banku Pocztowego i 4803 Urzędów Pocztowych, tworzących najszerszą w Polsce sieć dostępu do usług finansowych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy