Pożyczka Wiadomości branżowe

Daniel Ścigała nowym dyrektorem Biura Maklerskiego Banku BGŻ

Daniel Ścigała związany jest z rynkiem finansowym od kilkunastu lat. Ostatnio w Grupie BNP Paribas odpowiadał za bankowość prywatną, uruchomienie biura maklerskiego oraz pełnił funkcję Prezesa TFI BNP Paribas Polska.W latach 2000-2010

Daniel Ścigała związany jest z rynkiem finansowym od kilkunastu lat. Ostatnio w Grupie BNP Paribas odpowiadał za bankowość prywatną, uruchomienie biura maklerskiego oraz pełnił funkcję Prezesa TFI BNP Paribas Polska.

W latach 2000-2010 związany był z BRE Bankiem, gdzie m.in. odpowiadał za bankowość prywatną, tworzył i kierował domem maklerskim BRE Wealth Management.
Daniel Ścigała zajmuje się komentowaniem bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym, usług i produktów inwestycyjnych oraz komentarzami giełdowymi.
Zespół analityków Biura Maklerskiego przygotowuje szczegółowe analizy spółek giełdowych oraz komentarze giełdowe. Głównie są to firmy z branży przemysłowej, budowlanej, finansowej, handlowej, telekomunikacyjnej, IT czy energetycznej
Ponadto, analitycy przygotowują komentarze nt. bieżących wydarzeń dotyczących branży, w których się specjalizują:

Tomasz Dumała zajmuje się raportami analitycznymi dotyczącymi:
? 4FunMedia oraz Kino Polska ? branża medialna
? Amica, Mennica, Wielton, Famur, Kopex, Harper, Grajewo ? branża przemysłowa
? Intercars ? handel
? PEP ? branża energetyczna
? Impel, Benefit

Krzysztof Kozieł specjalizuje się w spółkach branży przemysłowej, w tym także chemicznej oraz w spółkach zajmujących się handlem i dystrybucją:
? Mieszko, Wawel, Colian, ZPC Otmuchów, Ambra, Zetkama, Relpol, Aplisens, Graal, Duda ? branża przemysłowa
? Neuca, Pelion, Farmacol, Krakchemia ? handel i dystrybucja

Tomasz Kania specjalizuje się w raportach dotyczących spółek z branży finansowej, budownictwa oraz przemysłu:
? Magellan, MW Trade, Kruk, Kredyt Inkaso, P.r.e.s.c.o. ? branża finanseowa
? Dom Development, Robyg, Ronson, LCC, Polnord, Gant, BBi Development, Rank Progress, Unibep, Polimex, PBG, P.A. Nova ? budownictwo i deweloperzy
? Sonel, Apator ? branża przemysłowa

Biuro Maklerskie Banku BGŻ oferuje pełen zakres usług świadczonych na rynku kapitałowym. Dzięki doświadczeniu uzyskanemu w czasie wieloletniej działalności, zapewnia obsługę zgodną z najwyższymi standardami i stale poszerza ofertę o nowe, atrakcyjne produkty oraz świadczy kompleksowe usługi brokerskie dla klientów indywidulanych i instytucjonalnych.

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy