Pożyczka Wiadomości branżowe

Charytatywna kartka świąteczna Kredyt Banku

Tegoroczna kartka świąteczna Kredyt Banku spełnia marzenia chorych dzieci. Bank, wspólnie z Fundacją Dziecięca Fantazja, zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci „Zaczaruj Boże Narodzenie”. Zwycięska praca 10-letniego Kuby została korporacyjną świąteczną kartką. Teraz ta wyjątkowa kartka trafia do klientów, partnerów i przyjaciół Banku.

Na Konkurs Kredyt Banku wpłynęło 50 prac przygotowanych przez małych pacjentów trzech dziecięcych szpitali – w Gdańsku, Rabce-Zdroju i Bydgoszczy oraz mali podopieczni Fundacji Dziecięca Fantazja. Członkowie Kapituły po burzliwej naradzie przyznali pierwsze miejsce 10-letniemu Kubie. Przyznano też dwa wyróżnienia: dla 11-letniego Szymona i 7-letniego Huberta. 5 uczestników Konkursu nagrodzono wyróżnieniem specjalnym za kreatywność i wykorzystanie wielu technik plastycznych.

- Kartka świąteczna autorstwa dziecka – laureata konkursu – stała się już u nas tradycją. Od wielu lat nasza kartka jest dziecięcym rysunkiem. Tym samym jest wyjątkowa i niepowtarzalna na rynku. Taka charytatywna kartka to jeden z naszych sprawdzonych sposobów na dobroczynność. W ten sposób również można pomagać dzieciom – powiedziała Monika Nowakowska, dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku.

Nagrodą dla laureatów jest spełnienie przez Fundację WARTY i Kredyt Banku marzeń laureatów. Niepełnosprawny Kuba dostanie wymarzoną konsolę Xbox z sensorem ruchu, Szymon laptopa z dostępem do Internetu, Hubert keyboard, a pozostali wyróżnieni drobne nagrody niespodzianki.

Część kosztów produkcji tej kartki Fundacja Dziecięca Fantazja przeznaczyła również na spełnienie marzeń swoich podopiecznych.

W ubiegłym roku, dzięki kartce świątecznej, Bank również spełnił marzenia chorych dzieci. Wiosną 2011 r. 10-letnia Kinga pojechała do Disneylandu na Florydzie , a 6-letni Krzyś dostał upragniony rower. Trzecia laureatka 6-letnia Patrycja, która marzyła o własnym pokoju księżniczki, dzięki pracy i zaangażowaniu wolontariuszy Kredyt Banku i WARTY zamieszkała w swoim różowym królestwie.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy