Pożyczka Wiadomości branżowe

Brian Tracy w Akademii Przedsiębiorcy Kredyt Banku

11 kwietnia rozpoczyna się IV edycja Akademii Przedsiębiorcy. Gościem specjalnym na inauguracyjnej konferencji będzie Brian Tracy – jeden z największych autorytetów biznesu. Tematem całodniowego spotkania będzie „Zarządzanie zmianą w czasie wyzwań”.

Brian Tracy, jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, po raz kolejny odwiedzi Polskę na specjalne zaproszenie Kredyt Banku. 11 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja dla ponad 1600 gości – obecnych i potencjalnych klientów Kredyt Banku.

Konferencja z udziałem Briana Tracy rozpoczyna czwarty już cykl Akademii Przedsiębiorcy. W tej edycji zaplanowano 37 spotkań na tematy związane z zarządzaniem personelem, zarządzaniem należnościami, ryzykiem rynkowym oraz nowoczesnym technologiom w biznesie.

Celem Kredyt Banku jest dostarczanie klientom niezbędnej wiedzy dla funkcjonowania przedsiębiorstw. Bank chce w ten sposób być partnerem w realizacji założonych celów biznesowych.

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy oraz podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. Od jesieni 2010 r., gdy program się rozpoczął, w spotkaniach udział wzięło ponad 8000 osób.

Głównym Patronem Medialnym wydarzenia będzie „Gazeta Prawna”.

 

***

Program Akademia Biznesu jest organizowany cyklicznie od września 2010 roku w miastach skupiających środowiska biznesowe. Obejmuje konferencje, seminaria oraz warsztaty, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Udział jest bezpłatny. Można rejestrować się na stronie www.akademia-przedsiebiorcy.pl, gdzie znajduje się także harmonogram wszystkich spotkań.

 

***

BRIAN TRACY jest wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. Szkoli rocznie ponad 250 tysięcy osób w dużych i małych firmach na całym świecie w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Ma unikalną umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy