Pożyczka Wiadomości branżowe

Bank Pocztowy z nową promocją kredytów gotówkowych

1 lutego br. ruszyła nowa promocja kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym.

Promocyjne warunki to oprocentowanie wynoszące 11,49% oraz 3% prowizji za przyznanie kredytu. Klient może dodatkowo zdecydować się na ubezpieczenie NNW, którego wysokość wynosi 19 zł miesięcznie. Promocja potrwa do końca lutego br.

? Nowa promocja jest adresowana do szerokiej grupy ludzi, pracowników zakładów i firm które Bank uznaje za stabilne i bezpieczne. Duża grupa z nich to jednostki budżetowe lub samorządowe, policja, czy szeroko pojęta służba zdrowia.  Współpracujemy na specjalnych zasadach z ponad 20 000 zakładów pracy. Cały czas powiększamy ich grono o nowe firmy i jednostki ? mówi Agnieszka Wajler, Główny Specjalista linii biznesowej kredytów konsumpcyjnych w Banku Pocztowym.

Maksymalna wysokość kredytu to 150 000 zł, natomiast okres kredytowania może wynieść nawet 150 miesięcy. Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

Klienci mogą wnioskować o promocyjny kredyt w sieci Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej, jak również poprzez infolinię. Sieć Banku Pocztowego liczy 233 Placówki i Oddziały.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy