Pożyczka Wiadomości branżowe

Bank BGŻ partnerem programu ?Akcjonariat Obywatelski"

Biuro Maklerskie Banku BGŻ jest jednym z organizatorów spotkań w ramach drugiej odsłony kampanii edukacyjnej "Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie?. Ogólnopolski program edukacyjny Ministerstwa Skarbu Państwa jest skierowany do indywidualnych inwestorów giełdowych oraz do tych, którzy dopiero chcą rozpocząć inwestowanie na giełdzie.

Program ?Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie? ma na celu budowanie zaufania społecznego do rynku kapitałowego oraz zwiększenie zaangażowania inwestorów indywidualnych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zainteresowani tematyką inwestorzy będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach na terenie całej Polski, a także skorzystać z zasobów wiedzy online na portalu www.akcjonariatobywatelski.pl. W tegorocznej edycji programu udział bierze rekordowa liczba 33 partnerów ? spółek giełdowych, instytucji rynku kapitałowego i domów maklerskich. Od września 2012 r. do stycznia 2013 r. eksperci z 14 domów maklerskich odwiedzą 34 miasta w całej Polsce.

Biuro Maklerskie Banku BGŻ jest organizatorem dwóch warsztatów z debiutującymi inwestorami: w Siedlcach (17 września) oraz Białymstoku (22 listopada). Uczestnicy spotkań dowiedzą się, jakie możliwości daje rynek kapitałowy i jak świadomie zarządzać swoimi oszczędnościami. Poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce i dowiedzą się, jak korzystać ze swoich praw jako akcjonariusza spółki giełdowej.

- Warsztaty są skierowane zarówno do osób stawiających pierwsze kroki na giełdzie, jak i inwestorów z większym doświadczeniem ? powiedział Bogdan Surosz, zastępca dyrektora Biura Maklerskiego BGŻ. Wierzę, że dzięki programowi, inwestorzy będą mogli podejmować świadome decyzje oparte na gruntownej wiedzy inwestycyjnej ? dodał B. Surosz.

Zapisy na spotkania odbywają się telefonicznie pod numerem (22) 329 43 00 oraz poprzez stronę www.akcjonariatobywatelski.pl., gdzie znajduje się również kalendarz i szczegółowy harmonogram spotkań.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ambasador   #anga   #banku   #czo   #dzi     #facebooku   #fan   #fan page   #krawczyk   #Kredyt Bank