Pożyczka Wiadomości branżowe

Atrakcyjne lokaty dla mikroprzedsiębiorców Banku Pocztowego

Lokata 6-miesięczna Banku Pocztowego zajęła drugie miejsce w listopadowym rankingu depozytów dla mikroprzedsiębiorców. Autorzy rankingu szukali najlepszych lokat dla przedsiębiorców, którzy chcieliby ulokować kwotę

Lokata 6-miesięczna Banku Pocztowego zajęła drugie miejsce w listopadowym rankingu depozytów dla mikroprzedsiębiorców.

Autorzy rankingu szukali najlepszych lokat dla przedsiębiorców, którzy chcieliby ulokować kwotę 20 tys. zł. Lokata 6M Banku Pocztowego oprocentowana na 6% z dzienną kapitalizacją odsetek zajęła drugie miejsce w rankingu, gwarantując zysk w wysokości 603 zł. Ranking przeprowadzony został przez serwis Bankier.pl.

Wśród propozycji zdeponowania środków na 2 lata, trzecie miejsce w rankingu zajęła lokata 24M Banku Pocztowegoz oprocentowaniem zmiennym na poziomie 5%. W pierwszej piątce rankingu uplasowała się też lokata roczna z oprocentowaniem 4,5%. Obie te oferty posiadają standardową kapitalizację odsetek.

Wysoka pozycja w rankingu Bankier.pl była kolejnym wyróżnieniem dla lokaty półrocznej w ostatnim czasie. Wcześniej zajęła ona pierwsze miejsce w październikowym zestawieniu serwisu Tax Care, które zostało opublikowane w Pulsie Biznesu.

Oferta lokacyjna Banku Pocztowego dla mikroprzedsiębiorców zapewnia produkty zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe. Najkrótsze to lokata 10-dniowa, 1-miesięczna i 3-miesięczna. Lokaty znajdujące się w ofercie Pocztowego mogą zostać założone za pośrednictwem Internetu, przez telefon lub w Oddziale. Lokaty 10-dniowa i 1-miesięczną są dostępne tylko w ofercie internetowej.

Wyróżnienia dla lokat są kolejnymi nagrodami dla oferty Banku Pocztowego skierowanej do mikroprzedsiębiorców. Firmowe Konto Oszczędnościowe zostało uznane przez serwis Tax Care za jedno z najlepszych na rynku. Pełna oferta dla mikroprzedsiębiorców znajduje się w serwisie dla nich poświęconym – http://www.pocztowy.pl/mikro/

A to już wiesz?  Klasa BGŻ ? 10 lat dla polskiej edukacji

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy