Pożyczka Wiadomości branżowe

ATM S.A. została partnerem ukraińskiego Host Park Group

ATM S.A., właściciel ogólnopolskiej światłowodowej sieci ATMAN i czołowy dostawca usług centrów danych w Polsce podpisała umowę partnerską na usługi ATMAN EcoSerwer z Host Park Group ? ukraińskim dostawcą usług kolokacji i hostingu.

Na mocy podpisanej z ATM S.A. umowy Host Park Group będzie oferować swoim klientom serwery dedykowane pod marką ATMAN EcoSerwer ulokowane w centrach danych ATM S.A. Obaj partnerzy uznają podpisanie umowy partnerskiej za początek efektywnej współpracy, która w niedalekim czasie może objąć także inne usługi ATM S.A. świadczone pod markami ATMAN i Thinx Poland, np. kolokację.
ATMAN Eco Serwer to linia wysokowydajnych, markowych serwerów dedykowanych dla portali internetowych, aplikacji biznesowych oraz innych usług intranetowych lub internetowych oferowanych wraz systemem operacyjnym, dostępem do Internetu oraz wsparciem serwisowym.

ATM S.A. rozwinęła już dobre relacje partnerskie z wieloma zachodnioeuropejskimi i globalnymi operatorami w zakresie usług Internetowych i transmisji danych. Partnerstwo z Host Park Group można uznać za pierwszy krok w kierunku zdobywania partnerów biznesowych także za wschodnią granicą Polski.

Posiadając własną, ogólnopolską sieć światłowodową oraz 8 500 m2 doskonałej technicznie powierzchni kolokacyjnej w trzech centrach danych w Polsce, ATM jest naturalnym wyborem dla zagranicznych klientów poszukujących w regionie Europy Środkowo ? Wschodniej wiarygodnego i doświadczonego partnera telekomunikacyjnego.

ATM S.A. jest spółką teleinformatyczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pod markami ATMAN i Thinx Poland świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Najważniejsze składniki oferty ATM to: dostęp do Internetu, szerokopasmowa trans?misja danych oraz usługi kolokacji i hostingu. Spółka świadczy także usługi telefoniczne oraz outsourcingu telekomu?nikacyjnego. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego.
Dokładniejsze informacje pod adresem: www.atm.com.pl.

Host Park Group LLC jest ukraińską spółką IT oferującą od 2009 r. pełny zakres usług hostingowych od web-hostingu po serwery dedykowane i kolokację. Wszystkie usługi świadczone są w oparciu o jedno z najlepszych centrów danych na Ukrainie spełniające wymagania Tier III. Wśród klientów Host Park Group dominują największe ukraińskie banki, integratorzy IT, firmy prawnicze, operatorzy usług turystycznych I inni.
Więcej informacji na stronie www.hostpark.ua.

Dane kontaktowe:
Sergey Anikin
Business Development Manager
[email protected]
+38044 5201111

ATM S.A. jest spółką teleinformatyczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pod markami ATMAN i Thinx Poland świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Najważniejsze składniki oferty ATM to: dostęp do Internetu, szerokopasmowa transmisja danych oraz usługi kolokacji i hostingu. Spółka świadczy także usługi telefoniczne oraz outsourcingu telekomunikacyjnego. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego.
Dokładniejsze informacje pod adresem: www.atm.com.pl.

Źródło ATM S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy