Pożyczka Wiadomości branżowe

Akademia Przedsiębiorcy

Kredyt Bank kontynuuje trzeci już cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy. W najbliższych dniach odbędą się konferencje o zarządzaniu należnościami, zarządzaniu personelem oraz o budowaniu strategii i zarządzaniu zmianą.

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program stworzony i organizowany przez Kredyt Bank. Jest on poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzania personelem
i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw.

- Cykl cieszy się bardzo dużą popularnością u naszych klientów, ale również władz samorządowych oraz lokalnych izb gospodarczych. Akademie Przedsiębiorcy dają zaproszonym firmom możliwość zdobycia wiedzy, pogłębienia jej, spotkania interesujących prelegentów, którzy „na gorąco” doradzają i wyjaśniają zawiłości związane z prowadzeniem własnego biznesu. Chcemy być partnerem dla naszych klientów, zapewniającym nie tylko produkty bankowe i specjalistyczne doradztwo, ale wspierającym ich rozwój – powiedział Robert Antczak, dyrektor zarządzający w Departamencie Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

W najbliższym czasie zaplanowano konferencje w Zamościu (29.11), Rzeszowie (30.11) i Radomiu (1.12) z cyklu zarządzanie należnościami, podczas których przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak szybko i skutecznie zminimalizować ryzyko wynikające ze współpracy z niewypłacalnym kontrahentem, zidentyfikować potencjalne przyczyny utraty płynności finansowej. Specjaliści wskażą także użyteczne instrumenty do zarządzania należnościami oraz opowiedzą, jak pokonać problem zatorów płatniczych i dobrać właściwy sposób finansowania swojej działalności.

Ponadto we Wrocławiu (29.11) i Krakowie (30.11) przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak zmiany na rynkach finansowych wpływają na planowanie, budowanie i realizowanie strategii firmy oraz jak otworzyć swoją firmę na zmianę i być gotowym do szybkiej reakcji. Poruszone zostaną także aspekty wykorzystania nowoczesnych technologii w prowadzeniu biznesu.

Z kolei konferencja w Opolu (1.12) odbędzie się pod hasłem innowacyjność i nowoczesne technologie w biznesie. Będzie to okazja, aby podyskutować o rozwiązaniach zmieniających firmę w innowacyjne przedsiębiorstwo oraz dowiedzieć się o nowościach w dotacjach środkach unijnych, dostępnych w konkretnych regionach.

Program Akademia Biznesu jest organizowany cyklicznie od września 2010 roku w miastach skupiających środowiska biznesowe. Obejmuje konferencje, seminaria oraz warsztaty, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Do tej pory Kredyt Bank zorganizował już 100 takich spotkań, w których wzięło udział około 5000 przedsiębiorców w całej Polsce.

Udział jest bezpłatny, można rejestrować się na stronie www.akademia-przedsiebiorcy.pl, gdzie także znajduje się harmonogram wszystkich spotkań.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy