Wiadomości branżowe

68. TdP: historyczne podium z Bankiem BGŻ

Dziś etapem w Krakowie zakończył się 68. Tour de Pologne. Czwarte zwycięstwo etapowe odniósł Niemiec Marcel Kittel z grupy Skil-Shimano. To historyczny moment; Kittel stał się rekordzistą wygranych etapów podczas tej samej

Dziś etapem w Krakowie zakończył się 68. Tour de Pologne. Czwarte zwycięstwo etapowe odniósł Niemiec Marcel Kittel z grupy Skil-Shimano. To historyczny moment; Kittel stał się rekordzistą wygranych etapów podczas tej samej edycji TdP!
Cały wyścig wygrał natomiast drugi na dzisiejszym etapie Słowak Peter Sagan z ekipy Liquigas-Cannondale.

Bank BGŻ podczas 68. TdP był oficjalnym sponsorem premii 'zwycięzca etapu'. Z tego to tytułu jego przedstawicielom przysługiwał wyłączny przywilej honorowania na podium najlepszego kolarza etapu. Dziś, w tej wyjątkowej chwili w historii TdP, zaszczyt ten spotkał Prezesa Zarządu Banku BGŻ Jacka Bartkiewicza oraz Dyrektora Centrum Korporacyjnego Banku BGŻ w Krakowie Macieja Bogusza.

Tradycyjnie zapraszamy do odwiedzenia blogu Pawła Cieślika - kolarza ekipy Bank BGŻ Professional Cycling Team, startującego w tegorocznym TdP w kadrze Reprezentacji Polski, na stronie www.teambgz.pl.

A to już wiesz?  Rynek kart kredytowych - I kw. 2014 ? raport  PRNews.pl i Bankier.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy